Maciej Rojewski na dłużej w Olimpii Koło. Pomoc Górnika Konin

Kończy się okres wytężonej pracy Zarządu Klubu jak i sztabu szkoleniowego IV-ligowej MKS Olimpii Koło. Kadra jaką dysponuje trener Tomasz Mikusik napawa optymizmem, ponieważ nie została w większym stopniu osłabiona. Poczynione zostały również kroki w celu jej wzmocnienia.

Na pewno do końca rundy wiosennej zostaje przedłużone wypożyczenie z Górnika Konin najskuteczniejszego zawodnika Olimpii Macieja Rojewskiego, który jesienią strzelił 7 bramek.

W klubie pozostaje również inny zawodnik Górnika Konin Bartosz Kowalski. Z Górnika Konin został również wypożyczony 19-letni Patryk Szymaniak.

Dużym wzmocnieniem dla Olimpii będzie Ukrainiec Ihor Svetlychnyi. Zagrał w każdym meczu kontrolnym a w spotkaniu z Mazurem Gostynin wpisał się na listę strzelców. Ukrainiec jest już zawodnikiem MKS Olimpii Koło, jednak w następnym tygodniu musi wrócić do swojego kraju, aby odnowić pozwolenie na pobyt w Polsce. Ostatnim jego klubem był FC Dunajowice z Ukrainy.

Z Orła Grzegorzew (konińska klasa okręgowa) przeszedł 19-letni Patryk Olczyk. Zdaniem trenera Tomasza Mikusika, zawodnik ma możliwość i szanse stać się wyróżniającym zawodnikiem, musi jednak bardzo ciężko pracować na treningach.

W formie transferu wolnego ze Straszkovii Straszków  przyszedł 20-letni Konrad Lewandowski.

Do kadry IV-ligowej MKS Olimpii Koło dołączyli również wyróżniający się zawodnicy drużyny juniora młodszego rocznik 2002/2003. Szanse gry dostaną Dawid Zawadzki, Krystian Jaroszewski oraz bramkarz Jakub Zawilski powracający z wypożyczenia z UKS SMS Włocławek.