ROCZNIK 200/2004: Pechowa przegrana z UKS Śrem

W sobotę 28 września na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole drużyna Juniora Młodszego MKS Olimpia Koło rocznik 2003/2004 (trener Mariusz Nieznalski) rozegrała mecz 7 kolejki I Ligi Wojewódzkiej Juniora Młodszego B1 UKS Śrem.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 11:00. Pierwsza do głosu doszła Olimpia, która w 20 minucie zdobyła bramkę. Na listę strzelców po raz czwarty w tym sezonie wpisał się Mateusz Nijak, po świetnym rajdzie i strzale z ostrego kąta. Chwile później, w 27 minucie, kapitan MKSu Wiktor Poliński perfekcyjnie wykonał daleki rzut wolny, podwyższając prowadzenie.

Cztery minuty później bramkę kontaktową strzałem po ziemi zdobył Jakub Tomaszewski. Do przerwy: 2:1 dla gospodarzy.

Po przerwie, to goście weszli znakomicie w mecz. 55 minuta, strzelec pierwszej bramki dla Śremu doprowadza do wyrównania i mieliśmy 2:2. To nie było ostatnie słowo tego zawodnika. W 64 minucie meczu zdobył on hattricka, oddając atomowy strzał w lewy górny róg bramki kolan. Trzy minuty później Śrem podwyższył prowadzenie za sprawą rzutu karnego, egzekwowanego przez Michała Wojciechowskiego. Goście musieli kończyć mecz w 10, w konsekwencji dwóch żółtych kartek Jakub Tomaszewski wyleciał z boiska. 82 minuta i bramkę zdobywa Aleksander Wojtczak, świetnym strzałem z półobrotu, po dośrodkowaniu z lewej części boiska. Niestety, to była ostatnia bramka w tym meczu.

MKS OLIMPIA Koło - UKS Śrem 3:4 (2:1)

1:0 - Mateusz Nijak (20')

2:0 - Wiktor Poliński (27')

2:1 - Jakub Tomaszewski (31')

2:2 - Jakub Tomaszewski (55')

2:3 - Jakub Tomaszewski (64')

2:4 - Michał Wojciechowski (67')

3:4 - Aleksander Wojtczak (82')