ROCZNIK 2003/2004: Przegrana z KKS Kalisz

niedziele 1 września na Stadionie Miejskim w Kole drużyna Juniora Młodszego MKS Olimpia Koło rocznik 2003/2004 (trener Mariusz Nieznalski) rozegrała mecz 3 kolejki I Ligi Wojewódzkiej Juniora Młodszego B1 z KKS Kalisz.

Rozpoczęcie spotkania miało miejsce o godzinie 11:00. W 12 minucie Olimpia objęła prowadzenie za sprawą kapitana Mateusza Nijaka, który bezbłędnie wykorzystał sytuację sam na sam. Świetną asystą popisał się Wiktor Woźniak. Jak to miało miejsce w ostatnim spotkaniu, goście strzelili wyrównującą bramkę w końcówce pierwszej połowy. Do przerwy: 1:1

Krótko po przerwie, bo w 50 minucie, Mateusz Nijak otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji musiał przedwcześnie opuścić boisko. Wynik remisowy utrzymywał się przez długi czas, aż do 83 minuty. Gracz gości znalazł się w polu karnym i uderzył głową, nie pozostawiając naszemu bramkarzowi żadnych szans.

  

  

MKS OLIMPIA Koło - KKS Kalisz 1:2 (1:1) 

1:0 - Mateusz Nijak (12')

1:1 - bramka dla KKS Kalisz (44')

1:2 - bramka dla KKS Kalisz (83')

Skład MKS Olimpii Koło: 

Kuba Maciaszek, Mateusz Marciniak (68` Dominik Kręc), Cristian Kapuściński, Mateusz Olejnicki, Jakub Szypuła, Bartłomiej Kazimierczak, Mateusz Śliwka (63` Emil Nowakowski), Wiktor Woźniak, Patryk Dopierała, Mateusz Nijak, Filip Kostrzewa (63` Aleksander Wojtczak)

Trener drużyny: Mariusz Nieznalski

Kierownik drużyny: Bartłomiej Rosiak