ROCZNIK 2005: Trampkarze wygrywają z Turem Turek

W sobotę 13 kwietnia na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole drużyna Trampkarza Młodszego MKS Olimpii Koło rocznik 2005 (trener Jacek Czaplewski) rozegrała spotkanie 14 kolejki Konińskiej Okręgowej Ligi Trampkarza Młodszego C2 z drużyną Tura Turek.

Od samego początku było widać że oba zespoły chciały wygrać dlatego można było zauważyć otwartą grę. Jednak pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, którzy w 15 minucie zdobyli bramkę po strzale Jakuba Popielarza. Dwie minuty później było już 2:0 po indywidualnej akcji Igora Trębackiego. Taki rezultat utrzymał się do końca spotkania.

MKS OLIMPIA Koło - TUR 1921 Turek 2:0 (2:0)

1:0 - Jakub Popielarz (15')

2:0 - Igor Trębacki (17')

Przed meczem kontuzji doznał Kacper Piasecki oraz nie mógł wystąpić Marek Arciszewski – złamana ręka.