ROCZNIK 2006: III runda Małej Kolskiej Ligi

W niedzielę 6 grudnia w hali MOSiR w Kole odbyła się III runda Małej Kolskiej Ligi. W rozgrywkach udział biorą dwie drużyny Młodzika Starszego MKS Olimpii Koło rocznik 2006 (trener Damian Fogiel).

W tym dniu wyraźnie w gorszej formie byli dotychczasowi liderzy - MKS Olimpia II Koło, którzy zdobyli tylko 4 pkt. i tym samym zanotowali spadek w tabeli na drugie miejsce. Na fotel lidera wskoczyli młodzi piłkarze z Mąkolna , którzy odnieśli komplet zwycięstw i przed czwarta finałową rundą mają 5 pkt. przewagi nad drugą w tabeli Olimpią II. Z bardzo dobrej strony pokazali się także piłkarze z SP2 Koło, którzy wygrali dwa swoje mecze i jeden mecz zremisowali co pozwoliło im awansować na trzecie miejsce w tabeli. Szczególnie bardzo efektownie zaprezentowali się w meczu z drużyną Oranje Babiak wygrywając 10-0 i notując tym samym największą wygraną w obecnych rozgrywkach.

9 lutego 2019 r. odbędzie się ostatnia runda rozgrywek, która wyłoni najlepszą drużynę Małej Kolskiej Ligi w sezonie 2018/2018. Drużyna MKS Olimpii II Koło zapewne będzie chciała odrobić straty do Błękitnych Mąkolno i zakończyć sezon na pierwszym miejscu. Bardzo emocjonująco zapowiada się także walka o trzecie miejsce w tabeli na, które realna szansę mają trzy drużyny. W ostatniej rundzie każda drużyna będzie miała do rozegrania po cztery mecze co może spowodować jeszcze wiele przetasowań w tabeli na koniec sezonu.