ROCZNIK 2006: Wygrana w dziesiątkę z Kasztelanią Brudzew

W sobotę 7 września drużyna Trampkarza Młodszego MKS Olimpii Koło rocznik 2006 (trener Sebastian Kalinowski) rozegrała mecz 2 kolejki I ligi okręgowej Trampkarza Młodszego C1 z drużyną  Kasztelanii Brudzew.

Podobnie jak w spotkaniu w Tuliszkowie drużyna gości nie potrafiła wejść w mecz od pierwszej minuty. Strata bramki w 2 minucie oraz czerwona kartka dla bramkarza kolan w 14 minucie nie wskazywała, że zawodnicy będą w stanie przechylić zwycięstwa na swoją korzyść! Pokazując charakter oraz wolę walki chłopcy udowodnili, iż nawet w dziesiątkę są groźnym zespołem i do 60 minuty dominowali na placu gry. Stwarzając sobie sytuacje strzeleckie oraz wywalczając wiele stałych fragmentów, po jednym z nich (rzut rożny) zdobywają bramkę. Grając w dziesiątkę siłą rzeczy zmęczenie zaczęło narastać, a drużyna gospodarzy walczyła do końcowego gwizdka, żeby doprowadzić do remisu jednak ta sztuka im się nie powiodła. Należy wspomnieć, że ze względów zdrowotnych goście nie mieli w kadrze rezerwowego bramkarza a po czerwonej kartce dla Wiktora Kołodziejka między słupkami musiał stanąć Szyman Szafrański nominalny napastnik.

  

KASZTELANIA Brudzew - MKS OLIMPIA Koło 3:4 (1:3)

1:0 - bramka dla Kasztelanii (2’)

1:1 - Adam Stróżyński as. Krystian Kowalski (14')

1:2 - Michał Polichnowski as. Michał Andrzejewski (18’)

1:3 - Bartosz Trojanowski as. Adam Stróżyński (19')

1:4 - Michał Andrzejewski as. Bartosz Trojanowski (37' rzut rożny)

2:4 – bramka dla Kasztelanii (49')

3:4 - bramka dla Kasztelanii (63')

"Pomimo wysokiej wygranej nie ustrzegliśmy się błędów indywidualnych a w konsekwencji niepotrzebnych strat. W przyszłości musimy pracować nad spokojniejszym budowaniem i przygotowaniem akcji ofensywnych oraz wyeliminowaniem nerwowości w grze!" - podsumował trener Sebastian Kalinowski

:ależy wspomnieć, iż wieloletnia zawodniczka zespołu zawiesiła buty na kołku i postanowiła wspomóc drużynę podejmując się funkcji asystentki trenera! Marcie dziękujemy za dotychczasowy wkład, oraz życzymy wielu sukcesów na nowym stanowisku.

Skład MKS Olimpii Koło: 

Wiktor Kołodziejek, Szymon Sornat, Oskar Wojciechowski, Adam Stróżyński, Krystian Kowalski, Bartosz Trojanowski, Marcel Kapalski, Szymon Szafrański, Michał Andrzejewski, Szymon Sobczak, Krystian Sowa, Wiktor Kukuła, Bruno Jarosz, Michał Polichnowski, Filip Wojtysiak, Szymon Wasiak, Kacper Pietrzak

Trener drużyny: Sebastian Kalinowski

Asystent trenera: Marta Kniaź

Kierownik drużyny: Arkadiusz Sornat