ROCZNIK 2006: Wysoka wygrana z Wartą Pyzdry

W sobotę 28 września na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole drużyna Trampkarza Młodszego MKS Olimpii Koło rocznik 2006 (trener Sebastian Kalinowski) rozegrała spotkanie 5 kolejki I Ligi Okręgowej Trampkarza C2 z drużyną Warty Pyzdry.

Od pierwszych minut drużyna gospodarzy przejęła inicjatywę i prowadziła grę, już w 3 minucie otwierając wynik meczu na 1:0. W pierwszej połowie rezultat spotkania zakończył się dwubramkową różnicą 3:1. W II połowie podopieczni trenera Sebastiana Kalinowskiego dołożyli jeszcze 4 bramki.

MKS OLIMPIA Koło - WARTA Pydry 7:1 (3:1)

1:0 - Adam Stróżyński (3')

2:0 - Bartosz Trojanowski (7' as. Marcel Kapalski)

3:0 - Adam Stróżyński (12' as. Marcel Kapalski)

3:1 - bramka dla Warty (27’)

4:1 - Szymon Szafrański (61' as. Bartosz Trojanowski)

5:1 - Adam Stróżyński (61')

6:1 - Adam Stróżyński (70')

7:1 - Adam Stróżyński (78' as. Kacper Pietrzak)

"Wynik cieszy jednak styl gry pozostawia wiele do życzenia! Zbyt mało gry zespołowej, chęć zdobycia dużej ilości bramek przysłoniła moim zawodnikom istotę gry w piłkę jaką preferuje. Wiele pracy przed nami, jednak progres jest już zauważalny." - podsumował trener Sebastian Kalinowski