ROCZNIK 2007/2008: Młodziki Olimpii Koło najlepsi w Plebiscycie Głosu Wielkopolskiego

Drużyna Młodzików Młodszych MKS Olimpii Koło rocznik 2007/2008 prowadzona przez trenera Marcina Mielczarka głosami czytelników i internautów została najlepszą drużyną w kategorii "Drużyna Roku" województwa wielkopolskiego w plebiscycie zorganizowanym przez "GŁOS WIELKOPOLSKI".

Podopieczni trenera Marcina Mielczarka w mijającej rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 zostali Mistrzami Jesienni z imponującym bilansem meczowym. Wygrali dziesięć spotkań i tylko raz zremisowali. Strzelili 54 bramek a stracili jedynie 4.

Od kilku lat w swojej kategorii wiekowej są najlepszą drużyną w okręgu konińskim wygrywając wiele turniejów jak i rozgrywek ligowych.

Po głosowaniu powiatowym podopieczni trenera Marcina Mielczarka zajęli I miejsce, co skutkowało awansem do ścisłej czołówki drużyn uczestniczących w plebiscycie "Głosu Wielkopolskiego".

W II etapie-finałowym również podczas głosowania zebrali najwięcej głosów. 

Młodzi kolanie za wygranie plebiscytu w swojej kategorii zdobyli:

- statuetka i dyplom uznania

- voucher zakupowy na sprzęt sportowy o wartości 3000 zł

- zaproszenie dla czterech osób na 61 Wielki Bal Sportowca, który odbędzie się 1 lutego w Hotelu Andersia w Poznaniu

- prezentacja na łamach Głosu Wielkopolskiego

Uroczysta Gala Sportowców odbędzie się we wtorek 15 stycznia w auli Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

W plebiscycie głosy można było również oddać na trenera i pomysłodawce Akademii "Mała Olimpii" Piotra Górskiego, który w końcowym głosowaniu zajął 13 miejsce.

Głosować można było również na zawodnika drużyny młodzieżowej, 12-letniego Krystiana Sowę, który w sierpniu uległ poważnemu wypadkowi. Krystian w swojej kategorii na sportowca juniora po wygraniu głosowaniu powiatowego zajął ostatecznie 25 miejsce w finale.