ROCZNIK 2007/2008: Młodziki Olimpii w finale Głosu Wielkopolskiego

Drużyna Młodzików Młodszych MKS Olimpii Koło rocznik 2007/2008 prowadzona przez trenera Marcina Mielczarka została nominowana przez "GŁOS WIELKOPOLSKI" do tytułu Drużyny Roku w kategorii drużyn młodzieżowych w plebiscycie Mistrzów Sportu.

Podopieczni trenera Marcina Mielczarka w mijającej rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 zostali Mistrzami Jesienni z imponującym bilansem meczowym. Wygrali dziesięć spotkań i tylko raz zremisowali. Strzelili 54 bramek a stracili jedynie 4.

Od kilku lat w swojej kategorii wiekowej są najlepszą drużyną w okręgu konińskim wygrywając wiele turniejów jak i rozgrywek ligowych.

Po głosowaniu powiatowym podopieczni trenera Marcina Mielczarka zajęli I miejsce, co skutkowało awansem do ścisłej czołówki drużyn uczestniczących w plebiscycie "Głosu Wielkopolskiego".

W II etapie-finałowym głosować można na najlepsze drużyny województwa wielkopolskiego. Młodzi zawodnicy Olimpii Koło są bardzo blisko wygrania tego plebiscytu. W chwili obecnej zajmują drugą lokatę.

Głosować można do poniedziałki 7 stycznia go godz. 21.00. Głosy można oddawać na swa sposoby:

- poprzez wysłanie SMS o treści "PSD.57" na numer 72355 (koszt sms 2,46 z vat),

- poprzez wejście na stronę internetową Głosu Wielkopolskiego i zagłosowanie - https://gloswielkopolski.pl/p/kandydaci/sportowiec-roku%2C1003095/.