ROCZNIK 2010: Wygrana z Polonusem Kazimierz Biskupi

W piątek 6 września na kompleksie boisk Orlik w Kazimierzu Biskupim drużyna Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2010 (trener Artur Rosiak) rozegrała mecz 1 kolejki II ligi okręgowej Orlika E2 gr.2 z drużyną Polonusa Kazimierz Biskupi.

Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy kolskiej Olimpii i już w 3 minucie meczu otworzyli wynik spotkania. Po 10 minutach nasi chłopcy prowadzili już trzema bramkami. Drużyna gospodarzy swoją pierwszą bramkę strzeliła w 16 minucie meczu z rzutu karnego. Po tej bramce zawodnicy z Kazimierza odżyli i po chwili cieszyli się z drugiego gola. Strata drugiej bramki podziała motywująco na podopiecznych trenera Artura Rosiaka i tuż przed ostatnim gwizdkiem I połowy strzelili czwartą bramkę i po 25 minutach było 4:2.

W drugiej połowie nasi chłopcy szybko strzelili dwie bramki, przy jednej gospodarzy i 10 minut przed końcem wynik meczu kolanie prowadzili 6:3. Ten wynik jakby lekko uśpił chłopców, a drużyna z Kazimierza wykorzystała to i zdołał doprowadzić do wyniku 6:5. W ostatniej minucie meczu z rzutu wolnego nasi chłopcy ustali wynik meczu na 7:5.

  

POLONUS Kazimierz Biskupi - MKS OLIMPIA Koło 5:7

Bramki strzelili: Paweł Paluszkiewicz x4, Adam Mikołajczyk x2, Maciej Marszewski

Skład MKS Olimpii Koło: 

Filip Kawalec, Adam Mikołajczyk, Ksawery Kijak, Furmański Kuba, Maciek Mikołajczyk, Maciek Marciniak, Paweł Paluszkiewicz, Kuba Sobczak, Marcel Hann, Ziółkowski Filip, Miśko Bartosz, Leźnicki Maciek, Gruberski Bartosz, Olkiewicz Kacper

Trener drużyny: Artur Rosiak