ROCZNIK 2011: 68 bramek Żaków po 5 meczach

Drużyna Żaka Starszego Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2011 (trener Piotr Górski) w sezonie 2019/2020 zgłoszona została do rozgrywek w kategorii wiekowej orlik młodszy.

Pomimo tego, że rywalizują z chłopcami o rok starszymi spisują się bardzo dobrze. Po pięciu spotkaniach zajmują pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw tracąc tylko jedną bramkę.i.

  

MKS Olimpia Koło II - GROM Malanów 7:0

GÓRNIK Kłodawa - MKS Olimpia Koło II 0:11

MKS Olimpia Koło II - WARTA EREMITA Dobrów 18:0

ORZEŁ Grzegorzew - MKS Olimpia Koło II 1:20

MKS Olimpia Koło II - BŁĘKITNI Mąkolno 12:0

Skład drużyny: 

Szymon Zaczek, Franciszek Kubsik, Olivier Zaczek, Szymon Kawka, Bartosz Dębiński, Hubert Krygier, Ignacy Wabnic, Igor Kupczak, Norbert Olejnicki, Antoni Sowiński

Trener drużyny: Piotr Górski

Drużyna po zakończeniu rozgrywek zaplanowane ma jeszcze kilka gier. Dnia 27 października rozegra w Poznaniu czwórmecz z dwoma drużynami Lecha Poznań i z zespołem Tarnovii Tarnowo Podgórne. W terminie 21-24 listopada przebywać będzie na trzydniowym turnieju w Głuchołazach, gdzie rozegra turniej na hali jak również pod balonem. Wstępnie uzgodniony jest jeszcze mecz w Łodzi z zespołem ŁKS Łódź. W dniach 14-15 grudnia drużyna zgłoszona jest na międzynarodowy turniej ,, GNIEZNO WINTER CUP” gdzie do rywalizacji przystąpi aż 36 zespołów.