ROCZNIK 2011: Zagrali z ŁKS Łódź

W sobotę 10 sierpnia drużyna Żaka Starszego Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2011 (trener Piotr Górski) rozegrała mecz kontrolny z rówieśnikami z ŁKS Łódź. Mecz odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łodzi przy ulicy Minerskiej, gdzie trenuje Akademia ŁKS.

Przeciwnik z którym przyszło się zmierzyć naszym zawodnikom to najsilniejszy zespół z tego rocznika, gdzie chłopcy tam grający dobierani byli przez okres kilku tygodni.

"Pierwszy raz zagraliśmy w formule 6+1- na większym boisku. Mecz podzielony był na 3 tercje po 30 minut. Pierwszą tercje zagraliśmy bardzo dobrze wygrywając 5:3 nie ustępując rywalowi w żadnym aspekcie. Druga tercja to już wyraźna przewaga ŁKS-u, który wygrał aż 8:0. Widać było, że nasz zespół wyraźnie opadł z sił. Nie graliśmy w takim tempie jeszcze żadnego meczu. Trzecia tercja była już podobna do pierwszej- pierwsze 15 minut wyrównane, później znów z przewag zespołu z Łodzi który wygrał 5:1. Bardzo pożyteczny sparing, który rozegrany był w dużym tempie. Zawodnicy naszej Akademii zagrali z zespołem, który ma już za sobą kilka dużych turniejów. Pokazuje to nam, że aby się rozwijać musimy rywalizować jak najwięcej z takimi zespołami. Podsumowując - rozegraliśmy bardzo dobre 45 minut" - podsumował trener Piotr Górski.

 

ŁKS Łódź - MKS OLIMPIA Koło 16:6 

Bramki strzelili: Szymon Kawka x3. Bartosz Dębiński x2, Antoni Sowiński

Skład drużyny:

Szymon Zaczek, Franciszek Kubsik, Olivier Zaczek, Bartosz Dębiński, Hubert Krygier, Ignacy Wabnic, Szymon Kawka, Norbert Olejnicki, Igor Kupczak, Antoni Sowiński