ROCZNIK 2012: II i III miejsce żaków w halowym turnieju OZPN Konin

W niedzielę 8 marca, w Dzień Kobiet, w hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Kole odbył się halowy turniej o mistrzostwo okręgu konińskiego w kategorii żak młodszy rocznik 2012 o puchar prezesa OZPN Konin Grzegorza Pietrzaka.

W turnieju udział wzięło 10 drużyn: Górnik Kłodawa, MKS Olimpia Koło I i II (rocznik 2012), Oranje Sport Turek, Lech Poznań Football Academy Konin, SKP Słupca, LKS Ślesin, MKS Olimpia Koło rocznik 2013, Victoria Września i Sokół Kleczew. 

W małym finale o III miejsce zagrały drużyny Górnika Kłodawa i MKS Olimpii Koło II. W regulaminowym czasie padł remis 2:2, natomiast w rzutach karnych lepsi okazali się kolanie wygrywając 1:0.

W finale zagrały drużyny MKS Olimpii Koło I i LKS Ślesin. Tak jak w małym finale, również i tutaj pomimo przewagi kolan bramki nie wpadły. W serii rzutów karnych lepszą drużyna okazał się LKS Ślesin, który wygrał 3:2.

MKS Olimpia Koło I - SKP Słupca 4:0 (Michał Iwiński x2, Antek Szczesiak, Bryan Kawka)

Oranje Sport Turek - LPFA Konin 0:1

LKS Ślesin - MKS Olimpia Koło II 0:2 (Jakub Jaroszewski x2)

SKP Słupca - Oranje Sport Turek 3:1

Górnik Kłodawa - MKS Olimpia Koło I 1:0

MKS Olimpia Koło II - Victoria Września 3:1 (Franek Wawrzyniak x2, Patryk Kawka)

MKS Olimpia Koło III - LKS Ślesin 0:3

Oranje Sport Turek - Górnik Kłodawa 0:5

LPFA Konin - SKP Słupca 0:2

Victoria Września - MKS Olimpia Koło III 1:0

Sokół Kleczew - MKS Olimpia Koło II 1:1 (Szymon Woziński)

Górnik Kłodawa - LPFA Konin 5:0

MKS Olimpia Koło I - Oranje Sport Turek 6:0 (Jasiu Pruszyński x3, Michał Iwiński, Oskar Jaskuła, Antek Szczesiak)

MKS Olimpia Koło III - Sokół Kleczew 0:2

LKS Ślesin - Victoria Września 1:0

LPFA Konin - MKS Olimpia Koło I 0:8 (Jasiu Pruszyński x4, Michał Iwiński x3, Oskar Jaskuła) 

SKP Słupca - Górnik Konin 0:3

Sokół Kleczew - LKS Ślesin 0:2

MKS Olimpia Koło II - MKS Olimpia Koło III 1:0 (Szymon Woziński)

 

Tabela GRUPA A:

Lp. DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1.  GÓRNIK Kłodawa      12     14-0
2.  MKS OLIMPIA Koło I       9     18-1
3.  SKP Słupca       6       5-8
4.  LPFA Konin         3       1-15
5.  ORANJE SPORT Turek        0       1-15

TABELA GRUPA B:

Lp. DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1.  MKS OLIMPIA KOŁO II     10       7-2
2.  LKS Ślesin       9       6-2
3.  VICTORIA Września       6       4-4
4.  SOKÓŁ Kleczew         4       3-5
5.  MKS OLIMPIA Koło III        0       0-7

MECZE FINAŁOWE:

Półfinały:

Górnik Kłodawa - LKS Ślesin 2:2 rzuty karne 0:1

MKS Olimpia Koło I - MKS Olimpia Koło II 4:1 (Jasiu Pruszyński x2, Oskar Jaskuła, Bryan Kawka - Patryk Kawka)

Mecz o 9 miejsce:

Oranje Sport Turek - MKS Olimpia Koło III 0:2 (Maciej Ilek, Maciej Wilamowski)

Mecz o 7 miejsce:

Lech Poznań Football Academy Konin - Sokół Kleczew 1:0

Mecz o 5 miejsce:

SKP Słupca - Victoria Września 0:0 rzuty karne 2:1

Mecz o 3 miejsce:

Górnik Kłodawa - MKS Olimpia Koło II 2:2 (Jakub Jaroszewski, Przemek Zawadzki), rzuty karne 0:1

FINAŁ:

LKS Ślesin - MKS Olimpia Koło I 0:0, rzuty karne 3:2

Klasyfikacja końcowa:

1. LKS Ślesin

2. MKS Olimpia Koło I

3. MKS Olimpia Koło II

4. Górnik Kłodawa

5. SKP Słupca

6. Victoria Wrzesnia

7. Lech Poznań Football Academy Konin

8. Sokół Kleczew

9. MKS Olimpia Koło III (rocznik 2013)

10. Oranje Sport Turek

Król strzelców: Jan Pruszyński - 9 bramek (MKS Olimpia Koło I)

Najlepszy bramkarz turnieju: Antoni Olczak (MKS Olimpia Koło II)

Najlepszy zawodnik turnieju: Filip Woźniak (LKS Ślesin)

Najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn:

SOKÓŁ Kleczew - Miłosz Jaworski

LPFA Konin - Mateusz Augustyniak

SKP Słupca - Szymon Kaliski

ORANJE SPORT Turek - Oliwier Bońskowski

LKS Ślesin - Konrad Dadzibóg

VICTORIA Września - Alan Berdiński

GÓRNIK Kłodawa - Nadia Walczak

MKS OLIMPIA Koło I - Oskar Jaskuła

MKS OLIMPIA Koło II - Franciszek Wawrzyniak

MKS OLIMPIA Koło III - Antoni Prus 

Kadra MKS OLIMPII I Koło:

Igor Jerwan, Witold Nowakowski, Michał Iwiński, Jan Pruszyński, Antoni Szczesiak, Oskar Jaskuła, Bryan Kawka

Kadra MKS OLIMPII II Koło:

Szymon Woziński, Franek Wawrzyniak, Kuba Jaroszewski, Mateusz Kot, Patryk Kawka, Kacper Gębka, Stefan Chruściński, Przemysław Zawadzki, Antek Olczak

Trener drużyny: Damian Fogiel

Kadra MKS OLIMPII III Koło (rocznik 2013):

Igor Wieczorek, Jan Wilamowski, Antoni Prus, Borys Kowalski, Bartosz Krygier, Cezary Osowski, Maciej Ilek, Szymon Kalinowski, Patryk Żurawik, Antoni Górlaga, Aleksander Woszczyński

Trener drużyny: Grzegorz Bandziorowski