ROCZNIK 2012: MKS Olimpia Koło wygrywa turniej MAŁA OLIMPIA CUP 2020

niedzielę  2 lutego na hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Kole odbył się drugi turniej z cyklu "MAŁA OLIMPIA CUP 2020" organizowany w czterech kategoriach wiekowych: Orlik rocznik 2009, Orlik rocznik 2010, Żak rocznik 2011 i Żak rocznik 2012.

Tym razem rywalizowały drużyny żaka młodszego z rocznika 2012, w tym Akademia "Mała Olimpia" (trener Kamil Jaroszewski) oraz dwie drużyny MKS Olimpii Koło biali i czerwoni (trener Damian Fogiel).

W turnieju udział wzięło osiem drużyn: Akademia 'Mała Olimpia", Ner Poddębice, Pogoń Zduńska Wola, UMKS Korab Łask, Boruta Zgierz, Akademia Piłkarska Młoda Włocławianka Włocławek, MKS Olimpia Koło biali, MKS Olimpia Koło czerwoni.

Drużyny zagrały systemem każdy z każdym. Najlepszą drużyną tego dnia okazała się MKS Olimpia Kolo czerwoni, która wygrała wszystkie 7 spotkań notując imponujący bilans bramkowy 30-4.

Królem strzelców turnieju został Bartosz Dębiński z MKS Olimpii Koło czerwoni, który strzelił 17 bramek.

Najlepszy zawodnik turnieju: Piotr Kociak (Boruta Zgierz)

Najlepszy bramkarz: Stanisław Lamecki (AP Młoda Włocławianka Włocławek)

Najlepszy strzelec - Bartosz Dębiński - 17 bramek (MKS Olimpia Koło czerwoni)

Najlepsze zawodniczki: Julia Siekacz i Aleksandra Szymczak (UMKS Korab Łask)

Wyróżnienia dla najlepszych zawodników poszczególnych drużyn:

Boruta Zgierz - Witek Sitkowski

Ner Poddębice -Adrian Włodarczyk

UMKS Korab Łask -Mikołaj Preś

Pogoń Zduńska Wola -Bartek Michalski

AP Młoda Włocławianka Włocławek -Szymon Santysiak

Akademia "Mała Olimpia" - Leon Szcześniak

MKS Olimpia Koło biali - Szymon Woziński

MKS Olimpia Koło czerwoni - Witek Nowakowski

Boruta Zgierz:

Wiktor Mucha, Antek Pogoński, Kuba Trykowski, Max Kubacki, Kuba Gajda, Piotr Kociak, Wiktor Snita, Witek Sitkowski, Oli Stelmaszewski, Wiktor Kruszyński - Trener drużyny Marcin Węglewski

Akademia Piłkarska Młoda Włocławianka Włocławek:

Jan Janasik, Stanisław Lamecki, Jakub Lewandowski, Szymon Santysiak, Adam Koprowski, Jakub Szymański, Tomasz Szepski - Trener drużyny Przemysław Janasik

Ner Poddębice:

Bartosz Florczak, Alan Uciński, Dawid Zagozda, Wiktor Łoziński, Adrian Włodarczyk, Karol Zdunek - Trener drużyny Łukasz Biskup

Pogoń Zduńska Wola:

Adam Śledziński, Bartek Płócieninik, Oliwier Ciechorski, Kamil Mielczarek, Natan Niziak, Jan Jaworski, Antek Kaczmarek, Bartek Michalski, Kacper Cieślak, Norbert Brodacz - Trener drużyny Sylwester Malik

UMKS Korab Łask:

Julia Siekacz, Aleksandra Szymczak, Tymon Sosnowski, Mikołaj Preś, Adam Kacała, Filip Lewera, Jakub Bogucki, Tobiasz Parada - Trener drużyny Jakub Bednarek

Akademia "Mała Olimpia":

Kacper Kubiak, Leon Szcześniak, Antoni Palma, Seweryn Malicki, Ignacy Kwiatkowski, Wojtek Stefański, Kuba Szmatałowski, Michał Żurawik - Trener drużyny Kamil Jaroszewski

MKS Olimpia Koło (biali i czerwoni):

Bryan Kawka, Franek Wawrzyniak, Szymon Woziński, Stefan Chruściński, Kacper Gębka, Igor Jerwan, Bartosz Dębiński, Michał Iwiński, Oskar Jaskuła, Witek Nowakowski, Antoni Szczesiak - Trener drużyny Damian Fogiel