ROCZNIK 2012: Żaki Akademii Mała Olimpia wygrywają ŚLESIN CUP

W niedzielę 29 listopada trzy drużyna żaka młodszego Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2012 (trener Damian Fogiel i Adam Trzeszczyński) wzięły udział w turnieju "ŚLESIN CUP".

W turnieju oprócz drużyn z Koła zagrali Akademia Reissa Konin, Zjednoczeni Rychwał, Kasztelania Brudzew, LKS Ślesin (dwie drużyny).

Grupę Złotą wygrała MKS Olimpia Koło I pokonując po wyrównanym spotkaniu finałowym Akademię Reissa Konin 1:0. Zwycięską bramkę strzelił Jasiu Pruszyński.

Grupę Srebrną wygrała MKS Olimpia Koło II.

Mecze grupowe:

LKS Ślesin - MKS Olimpia Koło II 3:0

Zjednoczeni Rychwał - Kasztelania Brudzew 4:0

LKS Ślesin II - MKS Olimpia Koło I 1:4 (Jasiu Pruszyński x2, Michał Iwiński, Oskar Jaskuła)

Akademia Reissa Konin - MKS Olimpia Koło Niebiescy 4:0

LKS Ślesin I - Zjednoczeni Rychwał 1:2

MKS Olimpia Koło II - Kasztelania Brudzew 5:0 (Bryan Kawka, Szymon Woziński, Patryk Kawka, Franek Wawrzyniak, Mateusz Kot)

LKS Ślesin II - Akademia Reissa 0:2

MKS Olimpia Koło I - MKS Olimpia Koło Niebiescy 5:0 (Oskar Jaskuła x3, Jasiu Pruszyński x2)

LKS Ślesin I - Kasztelania Brudzew 3:1

MKS Olimpia Koło II - Zjednoczeni Rychwał 0:2

LKS Ślesin II - MKS Olimpia Koło Niebiescy 0:0

MKS Olimpia Koło I - Akademia Reissa 1:2 (Antek Szczesiak)

PÓŁFINAŁY:

Zjednoczeni Rychwał - MKS Olimpia Koło I 0:1 (Oskar Jaskuła)

Akademia Reissa - LKS Ślesin 2:0

MKS Olimpia Koło II - MKS Olimpia Koło Niebiescy 2:2, karne 2:0 (Franek Wawrzyniak - Patryk Kawka - Adam Wojciechowski) 

Kasztelania Brudzew - LKS Ślesin II 0:1

FINAŁY:

Zjednoczeni Rychwał - LKS Ślesin 2:1

MKS Olimpia Koło Niebiescy - Kasztelania Brudzew 2:2, karne 3:1 (Adam Wojciechowski x2)

MKS Olimpia Koło II - LKS Ślesin 3:0 (Patryk Kawka x3)

MKS Olimpia Koło I - AKademia Reissa Konin 1:0 (Jasiu Pruszyński)

GRUPA ZŁOTA:

1. MKS Olimpia Koło I

2. Akademia Reissa Konin

3. Zjednoczeni Rychwał

4. LKS Ślesin I

 

GRUPA SREBRNA:

1. MKS Olimpia Koło II

2. LKS Ślesin II

3. MKS Olimpia Koło Niebiescy

4. Kasztelania Brudzew  

MKS Olimpia Koło Niebiescy:

Seweryn Malicki, Szymon Zabłocki, Kacper Kubiak, Adam Wojciechowski, Hubert Zabłocki, Marcin Szwast, Kuba Szmatalowski, Ignacy Kwiatkowski, Michał Żurawik, Wojtek Stefański, Leon Szcześniak

Trener drużyny: Adam Trzeszczyński

MKS Olimpia Koło I:

Antek Olczak, Witek Nowakowski, Oskar Jaskuła, Michał Iwiński, Antek Szczesiak, Jasiu Pruszyński 

MKS Olimpia Koło II:

Igor Jerwan, Szymon Woziński, Bryan Kawka, Kacper Gębka, Patryk Kawka, Franek Wawrzyniak, Mateusz Kot

Trener drużyn: Damian Fogiel