ROCZNIK 2012: Żaki Akademii najlepsi w turnieju SPORT-TEAM CUP w Liskowie

sobotę 12 grudnia drużyny żaka starszego Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2012A (trener Damian Fogiel) i rocznik 2012B (trener Adam Trzeszczyński) wzięły udział w turnieju "SPORT-TEAM CUP" w Liskowie k. Kalisza.

W turnieju oprócz drużyn z Koła zagrały Kasztelania Brudzew, KKS Kalisz (dwie drużyny), Boruta Zgierz, Antonio Jarocin, Ostrovia Ostrów Wielkopolski, Łużyczanka, Akademia Piłkarska Sieradz oraz Szczyt Szczytniki.

Po fazie eliminacyjnej, drużyny zostały podzielone na Ligę Mistrzów i dwie grupy Ligi Europy.

Ligę Mistrzów wygrała MKS Olimpia Koło II, Ligę Europy MKS Olimpia Koło I, a drugą grupę Ligi Europy MKS Olimpia Koło niebiescy.

Mecze Olimpii Koło I:

MKS Olimpia Koło - Ostrovia Ostrów Wlkp. 4:0 (Franek Wawrzyniak x2, Szymon Woziński, Patryk Kawka)

MKS Olimpia Koło - Boruta Zgierz 0:3

MKS Olimpia Koło - KKS Kalisz 0:3

MKS Olimpia Koło - Antonio Jarocin 0:4

MKS Olimpia Koło - Kasztelania Brudzew 2:0 (Patryk Kawka, Szymon Woziński)

Mecze Olimpia Koło II:

MKS Olimpia Koło II -Szczyt Szczytniki 2:1(Jasiu Pruszyński x2)

MKS Olimpia Koło II - MKS Olimpia Koło niebiescy 3:3(Jasiu Pruszyński x2, Antek Szczesiak - Adam Wojciechowski x2, ?)

MKS Olimpia Koło II - Akademia Piłkarska Sieradz 3:0(Jasiu Pruszyński x2, Oskar Jaskuła)

MKS Olimpia Koło II - KKS Kalisz II 2:0(Michał Iwiński, Jasiu Pruszyński)

MKS Olimpia Koło II - Łużyczanka Kraszewice 5:0(Antek Szczesiak x2, Michał Iwiński, Oskar Jaskuła, Jasiu Pruszyński)

Mecze MKS Olimpii Kolo niebiescy:

MKS Olimpia Koło niebiescy - Akademia Piłkarska Sieradz 0:2

MKS Olimpia Koło niebiescy - MKS Olimpia Koło II 3:3 (Jasiu Pruszyński x2, Antek Szczesiak - Adam Wojciechowski x2, ?)

MKS Olimpia Koło niebiescy - Łużyczanka Kraszewice 0:1

MKS Olimpia Koło niebiescy - Szczyt Szczytniki 2:1

LIGA MISTRZÓW:

MKS Olimpia Koło II - Antonio Jarocin 7:1 (Jasiu Pruszyński x3, Antek Szczesiak, Bryan Kawka, Michał Iwiński)

MKS Olimpia Koło II - Boruta Zgierz 3:2 (Jasiu Pruszyński x2, Antek Szczesiak)

MKS Olimpia Koło II - Akademia Piłkarska Sieradz 1:1 (Witek Nowakowski)

LIGA EUROPY grupa I:

MKS Olimpia Koło I - KKS Kalisz II 1:0 (Szymon Woziński)

MKS Olimpia Koło I - Łużyczanka Kraszewice 0:0

MKS Olimpia Koło I - KKS Kalisz I 1:0 (Franek Wawrzyniak)

LIGA EUROPY grupa II:

MKS Olimpia Koło niebiescy - Ostrovia Ostrów Wlkp. 2:1

MKS Olimpia Koło niebiescy - Kasztelania Brudzew 2:1

MKS Olimpia Koło niebiescy - Szczyt  Szczytniki 2:0

MKS Olimpia Koło I:

Igor Jerwan, Antek Szczesiak, Michał Iwiński, Jasiu Pruszyński, Oskar Jaskuła, Witek Nowakowski, Bryan Kawka

MKS Olimpia Koło II:

Igor Jerwan, Szymon Woziński, Kacper Gębka, Franek Wawrzyniak, Patryk Kawka, Stefan Chruściński, Mateusz Kot

Trener drużyn: Damian Fogiel

Skład MKS Olimpii Kolo niebiescy:

Kacper Kubiak, Ignacy Kwiatkowski, Seweryn Malicki, Jakub Szmatałowski, Antoni Palma, Marcin Szwast, Wojciech Bednarowicz, Leon Szcześniak, Wojciech Stefański, Michał Żurawik, Adam Wojciechowski, Szymon Zabłocki

Trener drużyny: Adam Trzeszczyński