SENIORZY: Wygrana 3:0 z Krobianką Krobia

W niedzielę 2 czerwca na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 34 kolejki IV ligi wielkopolskiej z Krobianką Krobia.  

Kolanie w tym spotkaniu byli drużyną zdecydowanie lepiej poukładaną i zorganizowaną. Już do przerwy prowadzili 2:0 po bramkach Mikołaja Czajki z 13 minuty i Szymona Bartosika (na zdjęciu) z 25 minuty.

W II połowie pomimo chęci odrobienia strat przez gości to ponownie kolanie strzelili bramkę. W 70 minucie idealnych strzałem z 5 metrów popisał się Patryk Olczyk. Podopieczni trenera Tomasza Mikusika wygrali zasłużenie 3:0. Po tym spotkaniu zrównali się punktami z dziewiętnastą drużyną tabeli Zjednoczonymi Trzemeszno i oboje mają po 20 oczek.

zdjęcie portal www.lm.pl

MKS OLIMPIA Koło - KROBIANKA Krobia 3:0 (2:0)

1:0 - Mikołaj Czajka (13')

2:0 - Szymon Bartosik (25')

3:0 - Patryk Olczyk (70')

żółte kartki: Szymon Bartosik, Kacper Gatrzkie

SKŁAD MKS Olimpii Koło: 

Bartosz Kordylewski - Konrad Cieślak (90' Sebastian Kazimierski), Jakub Jaroński, Adam Kozajda, Patryk Szymaniak, Michał Rutkowski, Kacper Gatrzkie, Patryk Olczyk (90' Maciej Graliński), Szymon Bartosik (84' Dawid Zawadzki), Bartosz Kowalski, Mikołaj Czajka (74' Dawid Nowak)

Trener drużyny: Tomasz Mikusik

Kierownik drużyny: Andrzej Rostkowski