SENIORZY: Wygrana z Iskrą Szydłowo

W sobotę 14 listopada MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 17 kolejki IV ligi wielkopolskiej PROEKO z drużyną Iskry Szydłowo.

Podopieczni trenera Tomasza Mikusika zaczęli mecz bardzo odważnie. Już w 1 minucie spotkania strzałem z 28 metrów pod poprzeczkę popisał się Patryk Olczyk.

Pomimo prób gości w dążeniu do strzelenia bramki, kolanie kontrolowali cały czas grę. W 42 minucie po szybko wyprowadzonej kontrze i dograniu piłki w pole karne przez Patryka Olczyka, bramkarza gości tym razem z bliska pokonał Krystian Sobieraj. Olimpia do przerwy prowadziła 2:0.

W II połowie Iska ruszyła bardzo dynanicznie od odrobienia strat, jednak skutecznymi interwencjami popisywał się bramkarz Bartosz Kordylewski.

Wiele emocji było w końcówce spotkania. W 87 minucie goście zdobyli bramkę kontaktową i ponownie szturmem rzucili się do strzelenia drugiej bramki. Niestety tym razem nie udało się im już zdobyć kolejne bramki.

MKS OLIMPIA Koło - ISKA Szydłowo 2:1 (2:0)
1:0 - Patryk Olczyk (1')
2:0 - Krystian Sobieraj (42')

2:1 - Altair Andrade Silva (87')
 
Skład MKS Olimpii Koło:

Bartosz Kordylewski - Damian Siek, Robert Jędras, Mikołaj Czajka, Konrad Cieślak (79' Dawid Zawadzki), Adam Kozajda (89' Szymon Wawrzyniak), Jakub Dębowski (90' Konrad Lewandowski), Aleks Sieradzki, Michał Rutkowski, Krystian Sobieraj, Patryk Olczyk 

Trener drużyny: Tomasz Mikusik

Kierownik drużyny: Marcin Kazimierski