Stworzyli hymn ku czci kolskiej Olimpii.

W 2020 roku MKS Olimpia Koło obchodzić będzie 100-lecie powstania. Zarząd Klubu jak i cała jego społeczność już powoli przygotowuje się do tego wyjątkowego jubileuszu.

Jednym z pierwszych kroków jest stworzenie hymnu klubowego, który zagrzewałby piłkarzy i zawodników przed każdym meczem ligowym, turniejem czy też wydarzeniem sportowym.

Pomysłodawcą stworzenia takiego hymnu jest Radosław Piasecki, spiker meczów MKS Olimpii Koło, który wspólnie z Konradem "KUSZ" Kurz, byłym zawodnikiem i wychowankiem MKS Olimpii Koło, który tworzy i nagrywa w Holandii nagrali ten utwór.

"Od urodzenia mieszkałem w Kole. Później moim miejscem przez długie lata był Osiek Mały. Cały czas jednak trenowałem i grałem w Olimpii. Pięć lat temu wyjechałem do Holandii, gdzie osiedliłem się na stale. Moja pasja i zamiłowania do muzyki sprawdziły, że należę do grupy "ShowYourSkills"założonej przez DjShadowface, właściciela "2de Verddieping Studio". Organizowanych jest kilka imprez w roku pod szyldem ShowYourSkills. Rozgrzewamy publike na większości koncertów polskich raperów w Holandii. Graliśmy obok takich arytystów jak np. Sobota, Donguralesko, Pono,Fu, Keke, Sarius czy Bonusem RPK. W roku 2019 ukaże się wiele nowości ode mnie. Działam prężnie. Jestem w trakcie pracy nad albumem. Chciałem oddać pokłon oraz wyraz dziękczynienia dla klubu, który poniekąd mnie wychował. Mam nadzieję, że stworzony przeze mnie materiał zostanie hymnem kolskiej Olimpii i będzie jej nieodzowną częścią." - podsumował Konrad "KUSZ" Kurz

Zarząd Klubu w imieniu zawodników, społeczności piłkarskiej jak i kolskiego środowiska piłkarskiego serdecznie dziękuje za realizacje tego pomysłu.