"WOOD-MIZER" wesprze działa Akademii "Mała Olimpia"

Zarząd Klubu MKS Olimpii Koło szuka i rozmawia z wieloma firmami z Koła jak i okolic, które identyfikują się z kolską społecznością. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kolska firma o potencjale międzynarodowym "WOOD-MIZER" po owocnych rozmowach wesprze funkcjonowanie Akademii "Mała Olimpia" działającej w strukturach MKS Olimpii Koło.

"Jest nam niezmiernie miło, że współpraca z firmą "Wood-Mizer" tak dobrze przebiega. Firma ta wielokrotnie wspierała i wspiera działania Zarządu. Wpływ na to ma również osoba Marcina Lewandowskiego, który jest również członkiem Zarządu Olimpii Koło. Obecne wsparcie będzie polegało na doinwestowaniu w Akademię "Mała Olimpia". Bardzo serdecznie dziękuje również za pozytywne i ciepłe słowa podziwu od prezesa Zarządu firmy "Wood-Mizer Industries" Pana Roberta Bagińskiego, który jest wiernym kibicem kolskiej Olimpii i docenia naszą ciężką społeczną pracę." - powiedział prezes Zarządu MKS Olimpii Koło Jarosław Wojciechowski.

W owocnych rozmowach udział brali prezes Zarząd Klubu Jarosław Wojciechowski, sekretarz Damian Fogiel oraz trener koordynator Akademii "Mała Olimpia" Piotr Górski.

Na ręce prezesa firmy "Wood-Mizer Industries" Pana Roberta Bagińskiego oraz dyrektora finansowego Marcina Lewandowskiego Zarząd Klubu MKS Olimpia Koło przekazał podziękowania za dotychczasową współpracę oraz symboliczną statuetkę "Przyjaciel Klubu MKS Olimpii Koło".