SENIORZY: Trzech nowych zawodników w Olimpii Koło

Już w najbliższą sobotę 4 sierpnia MKS Olimpia Koło zagra pierwsze spotkanie w IV lidze wielkopolskiej. Rywalem podopiecznym trenera Tomasza Mikusika będzie Pogoń Nowe Skalmierzyce, drużyna która w ostatnim sezonie zajęła szóste miejsce.

Zarząd Klubu w ostatnim tygodniu zajął się dokończeniem spraw transferowych, czego efektem jest pozyskanie trzech nowych zawodników, dwóch z Tura Turek i jednego z Warty Eremity Dobrów.

Z Tura Turek na zasadzie wypożyczenia czasowego do 31 grudnia br przeszli Szymon Izydorczyk i Jakub Lament. Negocjacje z tym klubem trwały bardzo długo, jednak udało się dojść do kompromisu i zawodnicy mogą reprezentować barwy kolskiej Olimpii.

Z Warty Eremity Dobrów na zasadzie wypożyczenia do 30.06.2019 roku do Olimpii Koło przeszedł 21-letni Maciej Graliński. Obecny trener kolan Tomasz Mikusik bardzo nalegał na pozyskanie tego zawodnika, w którym pokłada wiele nadziei. Zna go dobrze z poprzedniego sezonu, gdzie w rundzie jesiennej pełnił funkcję trenera Warty i miał okazję z nim współpracować.

na zdjęciu od lewej: Szymon Izydorczyk, Jakub Lament, Maciej Graliński