ROCZNIK 2005: Podział punktów z Turem Turek

W sobotę 21 września na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole drużyna Trampkarza Starszego MKS Olimpii Koło rocznik 2005 (trener Jacek Czaplewski) rozegrała mecz 4 kolejki I ligi okręgowej C1 gr.3 z drużyną Tura Turek.

Mecz zapowiadał się bardzo interesująco, ponieważ obydwa zespoły walczą o mistrzostwo ligi. Pierwsza połowa to lekka przewaga gospodarzy co zostało udokumentowane dwoma bramkami i wynikało z przewagi w strefie środkowej boiska. Po zmianie stron mecz bardzo się wyrównał. Nie wykorzystane sytuacje 100% Olimpii i lepsza gra gości doprowadziły do stanu 2:2.

Podział punktów w mniemaniu obydwóch trenerów był wynikiem sprawiedliwym, a co cieszy bardziej zespoły zaprezentowały dobre widowisko i konsekwentną grę.

  

MKS OLIMPIA Koło - MKS TUR 1921 Turek 2:2 (2:0)

Skład MKS Olimpii Koło: 

Zawada Kacper, Zawada Bartłomiej, Graliński Mateusz, Wojtczak Aleksander, Arciszewski Marek, Banasiak Maciej, Kujawa Dominik, Woźniak Adam, Makarowicz Franciszek, Trębacki Igor, Nowakowski Emil, Popielarz Jakub, Piasecki Kacper, Woziński Adam, Andrzejczak Marek, Kot Jakub, Szczesiak Patryk

Trener drużyny: Jacek Czaplewski