ROCZNIK 2005: Wygrana w 1 kolejce z LKS Ślesin

W sobotę 31 sierpnia drużyna Trampkarza Starszego MKS Olimpii Koło rocznik 2005 (trener Jacek Czaplewski ) zainaugurowała rozgrywki ligowe w w I lidze Trampkarza Starszego C1. Rywalem był silny zespół LKS Ślesin, który w poprzednim sezonie ukończył rozgrywki na trzecim miejscu. Zapowiadało się ciekawe widowisko.

Od samego początku zespół gości z Koła postawił ciężkie warunki gospodarzom czego konsekwencją były strzelone dwie bramki na początku spotkania. Najpierw po dośrodkowaniu Dominika Kujawy bramkę zdobył ładnym strzałem głową Jakub Popielarz a parę minut później po indywidualnej akcji gola strzelił Emil Nowakowski. W pierwszej połowie widać było zdecydowaną przewagę Olimpii. Zespół ze Ślesina nie oddał w tej części meczu celnego strzału. W drugiej połowie sytuacja się nie zmieniała. Olimpia przeważała czego skutkiem były strzelone trzy kolejne bramki po jednej przez Jakuba Popielarza, Emila Nowakowskiego i z rzutu karnego przez Aleksandra Wojtczaka. Zespół gospodarzy stać było jedynie na strzelenie jednej bramki po błędzie i braku komunikacji linii obrony z liną pomocy.

  

LKS Ślesin - MKS OLIMPIA Koło 1:5 (0:2)

bramki dla Olimpii strzelili: Jakub Popielarz x2, Emil Nowakowski x2, Aleksander Wojtczak – rzut karny

Skład MKS Olimpii Koło: 

Zawada Kacper, Graliński Mateusz, Wojtczak Aleksander, Zawada Bartłomiej, Arciszewski Marek, Kujawa Dominik, Makarowicz Franciszek, Trębacki Igor, Ziółkowski Maciej, Nowakowski Emil, Popielarz Jakub, Kot Jakub, Andrzejczak Marek, Woziński Adam, Szczesiak Patryk, Wojciechowski Jakub, Kupiński Filip.

Nie zagrali: Woźniak Adam, Piasecki Kacper, Banasiak Maciej, Rutkowski Marcel

Trener drużyny: Jacek Czaplewski