ROCZNIK 2004: Podział punktów z liderem Górnikiem Kłodawa

W czwartek 4 kwietnia na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole drużyna Trampkarza Starszego MKS Olimpii Koło rocznik 2004 (trener Sebastian Kalinowski) rozegrała spotkanie 16 kolejki Okręgowej Ligi Trampkarza Starszego C1 z liderem Górnikiem Kłodawa.

Gospodarze od pierwszego gwizdka starali się strzelić bramkę, czego efektem był gol z 4 minuty autostwa Wiktora Górskiego. W I połowie Olimpia strzeliła drugą bramkę i prowadziła 2:0. W II połowie Górnik Kłodawa zdołał odrobić straty. Każda z drużyn do samego końca walczyła o korzystny dla siebie wynik, jednak spotkanie zakończyło się remisem 3:3. 
 

MKS OLIMPIA Koło – GÓRNIK Kłodawa 3:3 (2:0)

1:0 - Wiktor Górski (4') – bezpośrednio z rzutu rożnego

2:0 - Wiktor Woźniak (28') - asysta rzut wolny Kamil Nitecki

2:1 - bramka dla Górnika Kłodawy (48')

2:2 - bramka dla Górnika Kłodawy (52')

3:2 - Miłosz Pyrzyński (63’) – dobitka po uderzeniu Wiktora Woźniaka

3:3 - bramka dla Górnika Kłodawy (66')

"Zagraliśmy najsłabszy mecz w lidze, bardzo żałuje, iż słaba dyspozycja moich podopiecznych przypadła właśnie dziś! Brak kolektywu, szarpane akcje, bezproduktywność w konstruowaniu ataku oraz statyczność w defensywie, tak po krótce można scharakteryzować dzisiejsze spotkanie! Sukces rodzi się w bólu! Wierzę jednak, że chłopcy wyciągną wnioski i wrócą na obrany azymut! Mam wiele zastrzeżeń co do gry, jednak reasumując przebieg rywalizacji byliśmy zespołem lepszym, który stworzył sobie więcej sytuacji podbramkowych, przebywał dłużej przy piłce oraz nadawał ton grze! Zabrakło szczęścia jak to w piłce często bywa !!!" - podsumował po meczu trener drużyny Sebastian Kalinowski

Skład MKS Olimpia Koło:
Michał Wysocki, Miłosz Pyrzyński, Kamil Nitecki, Bartłomiej Kazimierczak, Wiktor Górski, Jakub Szypuła, Emil Nowakowski, Wiktor Woźniak, Dawid Misiak, Mateusz Śliwka, Patryk Dopierała, Mateusz Marciniak, Dominik Kręc, Aleksander Wojtczak, Mateusz Ekert.

Trener drużyny: Sebastian Kalinowski
Kierownik drużyny: Grzegorz Nitecki