ROCZNIK 2008: Orliki Młodsze Olimpii Koło najlepsze w rundzie jesiennej

W piątek 20 października na kompleksie boisk „Orlik” w Kłodawie dwie drużyny Orlików Młodszych MKS Olimpii Koło z rocznika 2008 (trener Krzysztof Radwański) wzięły udział w V ostatnim Turnieju Orlika Młodszego E2 grupa 3.

Zwycięzcą V turnieju została ekipa GKS I Osiek Wielki, jednak całe zmagania w klasyfikacji końcowej zajęła MKS Olimpia I Koło, awansując tym samym na wiosnę do grupy mistrzowskiej.


WYNIKI SPOTKAŃ:


GÓRNIK Kłodawa II – GKS Osiek Wielki I 0:1

GKS Osiek Wielki II – GÓRNIK Kłodawa I 0:1

MKS OLIMPIA Koło I – MKS OLIMPIA Koło II 2:0 (Maciej Górnik, Maksymilian Kowalski)

GÓRNIK Kłodawa II – GKS Osiek Wielki II 3:0

GÓRNIK Kłodawa I - MKS OLIMPIA Koło I 0:2 (Maksymilian Kowalski, Wiktor Jaskuła)

GKS Osiek Wielki I – MKS OLIMPIA Koło II 3:0

MKS OLIMPIA Koło I – GÓRNIK Kłodawa II 0:1

GKS Osiek Wielki II – GKS Osiek Wielki I 0:3

MKS OLIMPIA Koło II – GÓRNIK Kłodawa I 1:1

GKS Osiek Wielki II – MKS OLIMPIA Koło I 0:5 (Jakub Sarniak, Filip Suchanek, Oliwier Sosnowski, bramka samobójcza)

GÓRNIK Kłodawa II – MKS OLIMPIA Koło II 3:0

GKS Osiek Wielki I – GÓRNIK Kłodawa I 1:0

MKS OLIMPIA Koło II – GKS Osiek Wielki II 4:0 (Jan Szczesiak x3, Jakub Krawczyk)

MKS OLIMPIA Koło I – GKS Osiek Wielki I 0:0

GÓRNIK Kłodawa I – GÓRNIK Kłodawa II 1:2

 


TABELA TURNIEJU:

Lp. DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1.  GKS I Osiek Wielki     13      8-0
2.  GÓRNIK II Kłodawa    12      9-2
3.  MKS OLIMPIA I Koło    10      9-1
4.  MKS OLIMPIA II Koło      4      5-9
5.  GÓRNIK I Kłodawa      4      3-6
6.   GKS II Osiek Wielki      0      0-16

 

TABELA FINAŁOWA PO PIĘCIU TURNIEJACH:

Lp. DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1.  MKS OLIMPIA I Koło    56   58-9
2.  GKS I Osiek Wielki    55   42-6
3.  GÓRNIK II Kłodawa    49   34-8
4.  GÓRNIK I Kłodawa    25   19-39
5.  MKS OLIMPIA II Koło    25   23-28
6.  GKS II Osiek Wielki     0     2-88

SKŁAD MKS OLIMPII I Koło:
Hubert Darul, Maciej Górniak, Szymon Ircha, Igor Janiak, Wiktor Jaskuła, Maksymilian Kowalski, Dawid Król, Adam Ostrowski, Bartosz Ostrowski, Norbert Rus, Jakub Sarniak, Oliwier Sosnowski, Filip Suchanek

SKŁAD MKS OLIMPII  II Koło:
Tomasz Chmielowski, Adam Frątczak, Filip Frątczak, Krzysztof Grabowski, Sebastian Jankowski, Dominik Kalinowski, Szymon Koźlarek, Jakub Krawczyk, Norbert Marciniak, Igor Marciniak, Bartosz Matysiak, Filip Olkowski, Jakub Paczesny, Jakub Piórkowski, Jan Pluchrat, Michał Rojewski, Gabriel Szczesiak, Jan Szczesiak, Franciszek Szkudlarek, Kacper Ujazdowski, Edwin Wabnic, Mikołaj Wiśniewski, Krzysztof Wojdak, Jakub Wojtyniak



Trener drużyny: Krzysztof Radwański

Kierownik drużyny: Urszula Matusiak