ROCZNIK 2008: Orliki Olimpii Halowym Mistrzem KOZPN - relacja

W niedzielę 25 lutego w dwóch halach sportowych w Kłodawie odbyły się Halowe Mistrzostwa Orlika Młodszego okręgu konińskiego. Trzy zespoły Olimpii Koło walczyły o mistrzostwo. Dwa zespoły orlika młodszego MKS Olimpii Koło rocznik 2008 (trener Krzysztof Radwański) oraz Orliki MKS Olimpii Koło rocznik 2007/2008 (trener Marcin Mielczarek). 

Mistrzem okręgu została drużyna MKS Olimpii III Koło trenera Marcina Mielczarka.

W turnieju zagra 20 zespołów.

Mecze grupowe (trener Marcin Mielczarek):

OLIMPIA KOŁO III – OSIEK WIELKI II 10:0  (Marcel Kaźmierczak x3, Igor Olejniczak x3, Mikołaj Rogowski x2, Jakub Żarnowski, Natan Czajkowski)

OLIMPIA KOŁO III – EKS SŁODKÓW 7:0 (Mikołaj Rogowski x3, Marcel Kaźmierczak x2, Natan Czajkowski, Igor Olejniczak)

OLIMPIA KOŁO III – ORANJE SPORT KONIN 6:0 (Igor Olejniczak x4, Natan Czajkowski x2)
 

Mecze grupowe (trener Krzysztof Radwański)

Akademia Reissa Konin - Olimpia Koło II 1:0

SKP Słupca - Olimpia Koło I 3:1

Olimpia Koło II - SKP Słupca II 1:2

Olimpia Koło I - Tur Turek 1:2

Olimpia Koło I - Górnik Kłodawa II 0:5

Olimpia Koło II - Górnik Konin 1:3

Olimpia Koło II Górnik Kłodawa I 3:0

ĆWIERĆIFINAŁ
OLIMPIA KOŁO III – SPARTA KONIN 4:0 (Mikołaj Rogowski x2,Marcel Kaźmierczak x2)

PÓŁFINAŁ
OLIMPIA KOŁO III – MGKS TUR 1921 TUREK 8:0 (Mikołaj Rogowski x5, Jakub Żarnowski x2, Marcel Kaźmierczak)


FINAŁ
OLIMPIA KOŁO III – GÓRNIK KONIN 3:1 (Natan Czajkowski x2,Marcel Kaźmierczak)

TABELA KOŃCOWA

1. OLIMPIA KOŁO III
2. GÓRNIK KONIN
3. SPARTA KONIN
4. TUR 1921 TUREK
5. AP REISSA KONIN
6. WICHER DOBRA
7. SKP SŁUPCA I
8. ORANJE KONIN
9. SKP SŁUPCA II
10. EKS SŁODKÓW
11. GÓRNIK KŁODAWA I
12. LPFA WŁADYSŁAWÓW
13. OLIMPIA KOŁO I
14. GKS OSIEK WIELKI I
15. OLIMPIA KOŁO II
16. GKS OSIEK WIELKI II
17. GÓRNIK KŁODAWA II

Najlepszy zawodnik turnieju – Natan Czajkowski (Olimpia Koło III)
Najlepszy strzelec turnieju – Mikołaj Rogowski (Olimpia Koło III)

Skład MKS OLIMPII KOŁO III :
Martin Czajkowski, Natan Czajkowski, Jakub Żarnowski, Marcel Kaźmierczak, Mikołaj Rogowski, Igor Olejniczak.

Trener drużyny: Marcin Mielczarek
Kierownik drużyny: Maciej Puszczyk

Skład MKS OLIMPII KOŁO I:
Szymon Ircha , Norbert Rus, Maksymilian Kowalski, Jakub Sarniak, Filip Olkowski, Oliwier Sosnowski, Filip Suchanek, Fabian Antonkiewicz

Skład MKS OLIMPII KOŁO II:
Adam Ostrowski, Bartosz Ostrowski, Wiktor Jaskuła, Igor Janiak, Hubert Darul, Jan Szczesiak, Dawid Król, Piotr Sujewicz

Trener drużyny: Krzysztof Radwański