ROCZNIK 2008: Przegrana w Lidze Orlikowej z LKS Ślesin

W czwartek 11 kwietnia na kompleksie boisk "Orlik" przy Gimnazjum im. M. Kopernika w Ślesinie drużyna Orlika Starszego Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2008 (trener Grzegorz Bandziorowski) rozegrała spotkanie 2 kolejki grupy mistrzowskiej Orlika E1. z drużyną LKS Ślesin.

Gospodarze zdecydowanie zwyciężyli 7:1.

W Mistrzowskiej Lidze Orlikowej uczestniczą zwycięzcy wszystkich grup Orlika E1 z rundy jesiennej, gdzie spotkania trwają 2 x 25 minut.

LKS Ślesin - Akademia "MAŁA OLIMPIA" 7:1 (2:1) 

bramkę dla kolan strzelił Adam Ostrowski

„Zespół Ślesina był zdecydowanie lepszy, świadczy o tym przede wszystkim wynik, być może gdybyśmy zagrali w pełnym składzie mecz potoczyłby się inaczej. Tuż przed spotkaniem rozchorował nam się bramkarz, z konieczności na bramce wystąpił obrońca – Fabian Antonkiewicz. Na mecz nie pojechał też kapitan drużyny Norbert Rus. Nie zmienia to faktu, że musimy jeszcze sporo poprawić w naszej grze, trzeba wziąć się w garść i pokazać, że potrafimy grać” – podsumował trener Bandziorowski.

Skład drużyny: 

Piotr Sujewicz – Fabian Antonkiewicz, Wiktor Jaskuła – Adam Ostrowski, Jakub Sarniak – Maksymilian Kowalski – Hubert Darul, Maciej Górniak 

Trener drużyny: Grzegorz Bandziorowski