Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Ostrzeszów
1:2
Obra 1912 Kościan
Warta Międzychód
1:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne
0:0
Lubuszanin Trzcianka
Victoria Września
5:0
KS Opatówek
Pogoń Lwówek
0:1
OTPS Winogrady Poznań
Polonia Kępno
4:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów
4:0
Olimpia Koło
Unia Swarzędz
6:2
Kotwica Kórnik
Pogoń Nowe Skalmierzyce
4:2
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
Polonia 1912 Leszno
Lubuszanin Trzcianka
1:1
Polonia Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce
6:1
OTPS Winogrady Poznań
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:2
LKS Gołuchów
Olimpia Koło
0:1
Pogoń Lwówek
Obra 1912 Kościan
1:5
Unia Swarzędz
Warta Międzychód
1:2
Victoria Września
Kotwica Kórnik
2:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
KS Opatówek
0:1
Victoria Ostrzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
1:2
Centra Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów
4:0
Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz
3:0
KS Opatówek
Polonia Kępno
1:3
Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:1
Obra 1912 Kościan
Victoria Ostrzeszów
3:1
Warta Międzychód
Pogoń Lwówek
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno
8:1
OTPS Winogrady Poznań
Pogoń Nowe Skalmierzyce
6:1
Olimpia Koło
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
6:2
OTPS Winogrady Poznań
Warta Międzychód
2:1
Unia Swarzędz
Victoria Września
2:1
Victoria Ostrzeszów
Lubuszanin Trzcianka
3:0
Pogoń Lwówek
Olimpia Koło
0:4
Polonia 1912 Leszno
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KS Opatówek
1:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kotwica Kórnik
0:2
LKS Gołuchów
Obra 1912 Kościan
1:1
Polonia Kępno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
0:0
Victoria Września
Tarnovia Tarnowo Podgórne
0:0
Warta Międzychód
LKS Gołuchów
2:1
Obra 1912 Kościan
Victoria Ostrzeszów
2:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Lwówek
2:2
Kotwica Kórnik
Polonia Kępno
1:2
KS Opatówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:4
Lubuszanin Trzcianka
Polonia 1912 Leszno
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
OTPS Winogrady Poznań
4:0
Olimpia Koło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Ostrzeszów
4:1
Unia Swarzędz
Warta Międzychód
4:0
Polonia Kępno
Kotwica Kórnik
3:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
KS Opatówek
0:1
LKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:1
Victoria Września
Lubuszanin Trzcianka
2:2
Polonia 1912 Leszno
Centra Ostrów Wielkopolski
2:0
Olimpia Koło
Obra 1912 Kościan
3:4
Pogoń Lwówek
OTPS Winogrady Poznań
2:5
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Ostrzeszów
3:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Unia Swarzędz
3:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Lwówek
3:1
KS Opatówek
Olimpia Koło
0:6
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno
1:0
Victoria Września
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:2
Obra 1912 Kościan
OTPS Winogrady Poznań
2:3
Lubuszanin Trzcianka
Polonia 1912 Leszno
2:2
Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów
2:2
Warta Międzychód
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
9:0
Olimpia Koło
Victoria Września
4:0
LKS Gołuchów
Obra 1912 Kościan
0:1
Polonia 1912 Leszno
Warta Międzychód
2:2
Pogoń Lwówek
Unia Swarzędz
0:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
KS Opatówek
0:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kotwica Kórnik
4:2
OTPS Winogrady Poznań
Victoria Ostrzeszów
1:1
Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
4:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno
2:0
KS Opatówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce
4:0
Warta Międzychód
Pogoń Lwówek
0:2
Victoria Września
Olimpia Koło
0:3
Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów
2:0
Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno
1:3
Unia Swarzędz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:3
Lubuszanin Trzcianka
OTPS Winogrady Poznań
1:3
Obra 1912 Kościan
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
2:0
LKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:0
Polonia Kępno
Victoria Września
2:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Warta Międzychód
0:0
Polonia 1912 Leszno
Centra Ostrów Wielkopolski
0:0
Lubuszanin Trzcianka
Obra 1912 Kościan
5:0
Olimpia Koło
Victoria Ostrzeszów
4:1
Pogoń Lwówek
KS Opatówek
4:0
OTPS Winogrady Poznań
Kotwica Kórnik
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
4:3
Victoria Września
OTPS Winogrady Poznań
2:2
Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka
1:0
Kotwica Kórnik
Olimpia Koło
0:2
KS Opatówek
Obra 1912 Kościan
3:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno
0:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce
6:0
Victoria Ostrzeszów
LKS Gołuchów
2:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Lwówek
3:0
Unia Swarzędz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
2:4
Kotwica Kórnik
Warta Międzychód
8:0
Olimpia Koło
KS Opatówek
3:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów
1:2
Polonia 1912 Leszno
Unia Swarzędz
2:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:0
Pogoń Lwówek
Victoria Września
5:1
OTPS Winogrady Poznań
Obra 1912 Kościan
0:1
Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno
1:3
LKS Gołuchów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
1:0
KS Opatówek
Pogoń Lwówek
0:2
Polonia Kępno
Kotwica Kórnik
0:2
Obra 1912 Kościan
LKS Gołuchów
1:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:0
Warta Międzychód
OTPS Winogrady Poznań
3:1
Victoria Ostrzeszów
Olimpia Koło
0:6
Victoria Września
Polonia 1912 Leszno
1:3
Unia Swarzędz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gołuchów
5:0
Pogoń Lwówek
Tarnovia Tarnowo Podgórne
4:3
Polonia 1912 Leszno
Victoria Ostrzeszów
0:0
Olimpia Koło
Unia Swarzędz
6:0
OTPS Winogrady Poznań
KS Opatówek
0:2
Kotwica Kórnik
Centra Ostrów Wielkopolski
2:0
Obra 1912 Kościan
Victoria Września
2:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Warta Międzychód
2:2
Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno
1:5
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
1:2
Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka
2:3
Victoria Września
Olimpia Koło
0:9
Unia Swarzędz
Obra 1912 Kościan
2:1
KS Opatówek
Pogoń Lwówek
0:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno
0:2
Polonia Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce
5:1
LKS Gołuchów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:1
Victoria Ostrzeszów
OTPS Winogrady Poznań
3:4
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
1:3
Obra 1912 Kościan
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:1
Olimpia Koło
Centra Ostrów Wielkopolski
0:1
KS Opatówek
Victoria Września
1:0
Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów
2:1
Polonia 1912 Leszno
Victoria Ostrzeszów
0:0
Lubuszanin Trzcianka
Pogoń Lwówek
1:4
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Swarzędz
7:4
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno
3:0
OTPS Winogrady Poznań
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Opatówek
2:3
Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka
0:3
Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik
0:1
Victoria Ostrzeszów
Obra 1912 Kościan
1:1
Victoria Września
Polonia 1912 Leszno
4:1
Pogoń Lwówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce
7:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
OTPS Winogrady Poznań
0:4
LKS Gołuchów
Olimpia Koło
2:2
Polonia Kępno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości