Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Ostrzeszów
1:2
Obra 1912 Kościan
Warta Międzychód
1:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne
0:0
Lubuszanin Trzcianka
Victoria Września
5:0
KS Opatówek
Pogoń Lwówek
0:1
OTPS Winogrady Poznań
Polonia Kępno
4:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów
4:0
Olimpia Koło
Pogoń Nowe Skalmierzyce
4:2
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
Polonia 1912 Leszno
Lubuszanin Trzcianka
1:1
Polonia Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce
6:1
OTPS Winogrady Poznań
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:2
LKS Gołuchów
Olimpia Koło
0:1
Pogoń Lwówek
Obra 1912 Kościan
1:5
Unia Swarzędz
Warta Międzychód
1:2
Victoria Września
Kotwica Kórnik
2:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
KS Opatówek
0:1
Victoria Ostrzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
1:2
Centra Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów
4:0
Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz
3:0
KS Opatówek
Polonia Kępno
1:3
Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:1
Obra 1912 Kościan
Victoria Ostrzeszów
3:1
Warta Międzychód
Pogoń Lwówek
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno
8:1
OTPS Winogrady Poznań
Pogoń Nowe Skalmierzyce
6:1
Olimpia Koło
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
6:2
OTPS Winogrady Poznań
Warta Międzychód
2:1
Unia Swarzędz
Victoria Września
2:1
Victoria Ostrzeszów
Lubuszanin Trzcianka
3:0
Pogoń Lwówek
Olimpia Koło
0:4
Polonia 1912 Leszno
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KS Opatówek
1:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kotwica Kórnik
0:2
LKS Gołuchów
Obra 1912 Kościan
1:1
Polonia Kępno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
0:0
Victoria Września
Tarnovia Tarnowo Podgórne
0:0
Warta Międzychód
LKS Gołuchów
2:1
Obra 1912 Kościan
Victoria Ostrzeszów
2:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Lwówek
2:2
Kotwica Kórnik
Polonia Kępno
1:2
KS Opatówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:4
Lubuszanin Trzcianka
Polonia 1912 Leszno
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
OTPS Winogrady Poznań
4:0
Olimpia Koło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Ostrzeszów
4:1
Unia Swarzędz
Warta Międzychód
4:0
Polonia Kępno
Kotwica Kórnik
3:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
KS Opatówek
0:1
LKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:1
Victoria Września
Lubuszanin Trzcianka
2:2
Polonia 1912 Leszno
Centra Ostrów Wielkopolski
2:0
Olimpia Koło
Obra 1912 Kościan
3:4
Pogoń Lwówek
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
- : -
Victoria Ostrzeszów
Unia Swarzędz
- : -
Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Lwówek
3:1
KS Opatówek
Olimpia Koło
- : -
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno
- : -
Victoria Września
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości