Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzegorzew
0:3
Warta Pyzdry
Polanin Strzałkowo
1:2
GKS Lechita Kłecko
Strażak Licheń Stary
0:0
KP Zryw Dąbie
CKS Zbiersk
3:1
Baszta Przedecz
MKS Dąbie
2:1
LKS Ślesin
Victoria II Września
1:1
Kasztelania Brudzew
LZS Czarni Ostrowite
1:2
Pelikan Niechanowo
Warta Eremita Dobrów
1:1
Warta Krzymów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Zbiersk
2:0
Pelikan Niechanowo
GKS Lechita Kłecko
0:0
Warta Eremita Dobrów
Kasztelania Brudzew
1:1
Orzeł Grzegorzew
Baszta Przedecz
1:4
Victoria II Września
Warta Krzymów
0:0
Strażak Licheń Stary
LKS Ślesin
3:3
KP Zryw Dąbie
Warta Pyzdry
4:5
Polanin Strzałkowo
MKS Dąbie
4:0
LZS Czarni Ostrowite
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Eremita Dobrów
0:1
Warta Pyzdry
Strażak Licheń Stary
2:3
GKS Lechita Kłecko
CKS Zbiersk
0:5
MKS Dąbie
KP Zryw Dąbie
3:3
Warta Krzymów
Orzeł Grzegorzew
0:0
Baszta Przedecz
LZS Czarni Ostrowite
2:1
LKS Ślesin
Polanin Strzałkowo
6:2
Kasztelania Brudzew
Victoria II Września
1:1
Pelikan Niechanowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Lechita Kłecko
0:0
KP Zryw Dąbie
Baszta Przedecz
0:4
Polanin Strzałkowo
Orzeł Grzegorzew
1:3
Pelikan Niechanowo
Kasztelania Brudzew
1:3
Warta Eremita Dobrów
LKS Ślesin
2:1
Warta Krzymów
Warta Pyzdry
1:1
Strażak Licheń Stary
LZS Czarni Ostrowite
2:4
CKS Zbiersk
MKS Dąbie
5:0
Victoria II Września
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Krzymów
4:2
GKS Lechita Kłecko
Orzeł Grzegorzew
1:1
MKS Dąbie
Warta Eremita Dobrów
9:0
Baszta Przedecz
Polanin Strzałkowo
0:0
Pelikan Niechanowo
Strażak Licheń Stary
3:1
Kasztelania Brudzew
CKS Zbiersk
3:1
LKS Ślesin
KP Zryw Dąbie
3:4
Warta Pyzdry
Victoria II Września
1:2
LZS Czarni Ostrowite
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Eremita Dobrów
5:4
Pelikan Niechanowo
Baszta Przedecz
0:5
Strażak Licheń Stary
Kasztelania Brudzew
1:2
KP Zryw Dąbie
LKS Ślesin
2:3
GKS Lechita Kłecko
Warta Pyzdry
1:1
Warta Krzymów
LZS Czarni Ostrowite
4:0
Orzeł Grzegorzew
CKS Zbiersk
3:1
Victoria II Września
MKS Dąbie
5:4
Polanin Strzałkowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Licheń Stary
1:0
Pelikan Niechanowo
GKS Lechita Kłecko
3:1
Warta Pyzdry
Warta Krzymów
3:3
Kasztelania Brudzew
Orzeł Grzegorzew
2:0
CKS Zbiersk
Warta Eremita Dobrów
3:0
MKS Dąbie
Polanin Strzałkowo
0:1
LZS Czarni Ostrowite
KP Zryw Dąbie
0:0
Baszta Przedecz
Victoria II Września
2:2
LKS Ślesin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Zryw Dąbie
1:3
Pelikan Niechanowo
Baszta Przedecz
2:1
Warta Krzymów
Kasztelania Brudzew
1:2
GKS Lechita Kłecko
LKS Ślesin
2:4
Warta Pyzdry
LZS Czarni Ostrowite
0:2
Warta Eremita Dobrów
CKS Zbiersk
5:1
Polanin Strzałkowo
MKS Dąbie
3:0
Strażak Licheń Stary
Victoria II Września
5:0
Orzeł Grzegorzew
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Pyzdry
4:1
Kasztelania Brudzew
Strażak Licheń Stary
3:0*
LZS Czarni Ostrowite
KP Zryw Dąbie
1:2
MKS Dąbie
GKS Lechita Kłecko
1:0
Baszta Przedecz
Warta Eremita Dobrów
2:0
CKS Zbiersk
Warta Krzymów
1:4
Pelikan Niechanowo
Orzeł Grzegorzew
5:3
LKS Ślesin
Polanin Strzałkowo
2:1
Victoria II Września
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
8:1
Kasztelania Brudzew
Baszta Przedecz
3:3
Warta Pyzdry
MKS Dąbie
3:1
Warta Krzymów
LZS Czarni Ostrowite
1:0
KP Zryw Dąbie
CKS Zbiersk
1:0
Strażak Licheń Stary
Victoria II Września
0:2
Warta Eremita Dobrów
Orzeł Grzegorzew
1:2
Polanin Strzałkowo
GKS Lechita Kłecko
0:0
Pelikan Niechanowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polanin Strzałkowo
3:1
LKS Ślesin
Warta Pyzdry
2:3
Pelikan Niechanowo
GKS Lechita Kłecko
3:2
MKS Dąbie
Warta Krzymów
1:0
LZS Czarni Ostrowite
Strażak Licheń Stary
3:2
Victoria II Września
KP Zryw Dąbie
2:1
CKS Zbiersk
Warta Eremita Dobrów
5:6
Orzeł Grzegorzew
Kasztelania Brudzew
2:2
Baszta Przedecz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Zbiersk
0:2
Warta Krzymów
Orzeł Grzegorzew
1:0
Strażak Licheń Stary
Polanin Strzałkowo
0:3
Warta Eremita Dobrów
LKS Ślesin
5:1
Baszta Przedecz
LZS Czarni Ostrowite
3:6
GKS Lechita Kłecko
MKS Dąbie
5:2
Warta Pyzdry
Victoria II Września
5:2
KP Zryw Dąbie
Kasztelania Brudzew
0:3
Pelikan Niechanowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Baszta Przedecz
1:0
Pelikan Niechanowo
Warta Krzymów
4:0
Victoria II Września
Warta Pyzdry
1:2
LZS Czarni Ostrowite
Strażak Licheń Stary
0:4
Polanin Strzałkowo
KP Zryw Dąbie
1:3
Orzeł Grzegorzew
GKS Lechita Kłecko
1:1
CKS Zbiersk
Kasztelania Brudzew
0:3
MKS Dąbie
Warta Eremita Dobrów
1:3
LKS Ślesin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
1:3
Pelikan Niechanowo
Orzeł Grzegorzew
5:1
Warta Krzymów
Warta Eremita Dobrów
7:2
Strażak Licheń Stary
Polanin Strzałkowo
3:1
KP Zryw Dąbie
LZS Czarni Ostrowite
1:2
Kasztelania Brudzew
CKS Zbiersk
4:3
Warta Pyzdry
MKS Dąbie
5:1
Baszta Przedecz
Victoria II Września
0:1
GKS Lechita Kłecko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Dąbie
3:2
Pelikan Niechanowo
Baszta Przedecz
1:5
LZS Czarni Ostrowite
Warta Krzymów
0:6
Polanin Strzałkowo
Kasztelania Brudzew
2:1
CKS Zbiersk
Warta Pyzdry
4:1
Victoria II Września
Strażak Licheń Stary
2:5
LKS Ślesin
GKS Lechita Kłecko
5:1
Orzeł Grzegorzew
KP Zryw Dąbie
1:7
Warta Eremita Dobrów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Baszta Przedecz
- : -
CKS Zbiersk
Pelikan Niechanowo
- : -
LZS Czarni Ostrowite
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości