Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Mieścisko
1:3
Piast Łubowo
Las Puszczykowo
3:1
Pogrom Luboń
Poznań FC
2:2
Maratończyk Brzeźno
Wielkopolska Komorniki
5:0
Luboński 1943 Luboń
WKS Owieczki
1:4
Klub Sportowy 1920 Mosina
Polonia Poznań
2:1
Antares Zalasewo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
- : -
Clescevia Kleszczewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:4
Maratończyk Brzeźno
Clescevia Kleszczewo
2:1
Sokół Mieścisko
Piast Łubowo
6:0
Pogrom Luboń
WKS Owieczki
2:6
Polonia Poznań
Poznań FC
3:1
Luboński 1943 Luboń
Las Puszczykowo
0:2
Wielkopolska Komorniki
Antares Zalasewo
2:4
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
4:3
WKS Owieczki
Sokół Mieścisko
3:0
Antares Zalasewo
Poznań FC
3:1
Las Puszczykowo
Clescevia Kleszczewo
3:2
Pogrom Luboń
Maratończyk Brzeźno
1:2
Luboński 1943 Luboń
Polonia Poznań
1:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Wielkopolska Komorniki
1:3
Piast Łubowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
6:0
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:1
Luboński 1943 Luboń
WKS Owieczki
1:4
Sokół Mieścisko
Las Puszczykowo
2:2
Maratończyk Brzeźno
Piast Łubowo
6:2
Poznań FC
Clescevia Kleszczewo
0:1
Wielkopolska Komorniki
Antares Zalasewo
3:1
Pogrom Luboń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolska Komorniki
- : -
Antares Zalasewo
Luboński 1943 Luboń
- : -
Las Puszczykowo
Poznań FC
- : -
Clescevia Kleszczewo
Pogrom Luboń
- : -
WKS Owieczki
Maratończyk Brzeźno
- : -
Piast Łubowo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
- : -
Klub Sportowy 1920 Mosina
Sokół Mieścisko
- : -
Polonia Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
- : -
Las Puszczykowo
WKS Owieczki
- : -
Wielkopolska Komorniki
Piast Łubowo
- : -
Luboński 1943 Luboń
Polonia Poznań
- : -
Pogrom Luboń
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
- : -
Sokół Mieścisko
Clescevia Kleszczewo
- : -
Maratończyk Brzeźno
Antares Zalasewo
- : -
Poznań FC
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Maratończyk Brzeźno
- : -
Antares Zalasewo
Poznań FC
- : -
WKS Owieczki
Las Puszczykowo
- : -
Piast Łubowo
Sokół Mieścisko
- : -
Klub Sportowy 1920 Mosina
Pogrom Luboń
- : -
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Wielkopolska Komorniki
- : -
Polonia Poznań
Luboński 1943 Luboń
- : -
Clescevia Kleszczewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
- : -
Piast Łubowo
WKS Owieczki
- : -
Maratończyk Brzeźno
Polonia Poznań
- : -
Poznań FC
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
- : -
Wielkopolska Komorniki
Clescevia Kleszczewo
- : -
Las Puszczykowo
Sokół Mieścisko
- : -
Pogrom Luboń
Antares Zalasewo
- : -
Luboński 1943 Luboń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łubowo
- : -
Clescevia Kleszczewo
Maratończyk Brzeźno
- : -
Polonia Poznań
Poznań FC
- : -
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Las Puszczykowo
- : -
Antares Zalasewo
Pogrom Luboń
- : -
Klub Sportowy 1920 Mosina
Wielkopolska Komorniki
- : -
Sokół Mieścisko
Luboński 1943 Luboń
- : -
WKS Owieczki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
- : -
Clescevia Kleszczewo
WKS Owieczki
- : -
Las Puszczykowo
Polonia Poznań
- : -
Luboński 1943 Luboń
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
- : -
Maratończyk Brzeźno
Sokół Mieścisko
- : -
Poznań FC
Antares Zalasewo
- : -
Piast Łubowo
Pogrom Luboń
- : -
Wielkopolska Komorniki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łubowo
- : -
WKS Owieczki
Maratończyk Brzeźno
- : -
Sokół Mieścisko
Poznań FC
- : -
Pogrom Luboń
Las Puszczykowo
- : -
Polonia Poznań
Clescevia Kleszczewo
- : -
Antares Zalasewo
Wielkopolska Komorniki
- : -
Klub Sportowy 1920 Mosina
Luboński 1943 Luboń
- : -
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
- : -
Antares Zalasewo
WKS Owieczki
- : -
Clescevia Kleszczewo
Polonia Poznań
- : -
Piast Łubowo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
- : -
Las Puszczykowo
Sokół Mieścisko
- : -
Luboński 1943 Luboń
Pogrom Luboń
- : -
Maratończyk Brzeźno
Wielkopolska Komorniki
- : -
Poznań FC
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łubowo
- : -
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Maratończyk Brzeźno
- : -
Wielkopolska Komorniki
Poznań FC
- : -
Klub Sportowy 1920 Mosina
Las Puszczykowo
- : -
Sokół Mieścisko
Clescevia Kleszczewo
- : -
Polonia Poznań
Antares Zalasewo
- : -
WKS Owieczki
Luboński 1943 Luboń
- : -
Pogrom Luboń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości