Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Borek Wielkopolski
Pauza
GKS Tęcza-Osa Osieczna
3:0*
As Czempiń
Piast Poniec
0:9
Korona Piaski
Dąbroczanka Pępowo
1:4
Szok Bojanowo
Sparta Miejska Górka
3:0*
Grom Wolsztyn
Krobianka Krobia
3:0*
Helios Bucz
Polonia 1912 Leszno
3:2
ELPA Święciechowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
Pauza
Dąbroczanka Pępowo
2:3
Polonia 1912 Leszno
Helios Bucz
4:1
Piast Poniec
ELPA Święciechowa
1:3
Sparta Miejska Górka
As Czempiń
4:2
Szok Bojanowo
Grom Wolsztyn
7:0
Krobianka Krobia
Wisła Borek Wielkopolski
17:1
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Pauza
Piast Poniec
0:12
Grom Wolsztyn
Wisła Borek Wielkopolski
6:3
Szok Bojanowo
Korona Piaski
9:1
Helios Bucz
Sparta Miejska Górka
4:0
Dąbroczanka Pępowo
Polonia 1912 Leszno
1:4
As Czempiń
Krobianka Krobia
5:0
ELPA Święciechowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Helios Bucz
Pauza
GKS Tęcza-Osa Osieczna
- : -
Szok Bojanowo
Wisła Borek Wielkopolski
- : -
Polonia 1912 Leszno
ELPA Święciechowa
- : -
Piast Poniec
Grom Wolsztyn
- : -
Korona Piaski
As Czempiń
- : -
Sparta Miejska Górka
Dąbroczanka Pępowo
- : -
Krobianka Krobia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Szok Bojanowo
Pauza
Piast Poniec
- : -
Dąbroczanka Pępowo
Korona Piaski
- : -
ELPA Święciechowa
Helios Bucz
- : -
Grom Wolsztyn
Sparta Miejska Górka
- : -
Wisła Borek Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno
- : -
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Krobianka Krobia
- : -
As Czempiń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
Pauza
GKS Tęcza-Osa Osieczna
- : -
Sparta Miejska Górka
Dąbroczanka Pępowo
- : -
Korona Piaski
Szok Bojanowo
- : -
Polonia 1912 Leszno
ELPA Święciechowa
- : -
Helios Bucz
As Czempiń
- : -
Piast Poniec
Wisła Borek Wielkopolski
- : -
Krobianka Krobia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
Pauza
Piast Poniec
- : -
Wisła Borek Wielkopolski
Korona Piaski
- : -
As Czempiń
Helios Bucz
- : -
Dąbroczanka Pępowo
Sparta Miejska Górka
- : -
Szok Bojanowo
Grom Wolsztyn
- : -
ELPA Święciechowa
Krobianka Krobia
- : -
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ELPA Święciechowa
Pauza
GKS Tęcza-Osa Osieczna
- : -
Piast Poniec
Wisła Borek Wielkopolski
- : -
Korona Piaski
Dąbroczanka Pępowo
- : -
Grom Wolsztyn
Szok Bojanowo
- : -
Krobianka Krobia
Polonia 1912 Leszno
- : -
Sparta Miejska Górka
As Czempiń
- : -
Helios Bucz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miejska Górka
Pauza
Piast Poniec
- : -
Szok Bojanowo
Korona Piaski
- : -
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Helios Bucz
- : -
Wisła Borek Wielkopolski
ELPA Święciechowa
- : -
Dąbroczanka Pępowo
Grom Wolsztyn
- : -
As Czempiń
Krobianka Krobia
- : -
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
Pauza
GKS Tęcza-Osa Osieczna
- : -
Helios Bucz
Wisła Borek Wielkopolski
- : -
Grom Wolsztyn
Szok Bojanowo
- : -
Korona Piaski
Polonia 1912 Leszno
- : -
Piast Poniec
As Czempiń
- : -
ELPA Święciechowa
Sparta Miejska Górka
- : -
Krobianka Krobia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
Pauza
Piast Poniec
- : -
Sparta Miejska Górka
Dąbroczanka Pępowo
- : -
As Czempiń
Korona Piaski
- : -
Polonia 1912 Leszno
Helios Bucz
- : -
Szok Bojanowo
ELPA Święciechowa
- : -
Wisła Borek Wielkopolski
Grom Wolsztyn
- : -
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
As Czempiń
Pauza
GKS Tęcza-Osa Osieczna
- : -
ELPA Święciechowa
Wisła Borek Wielkopolski
- : -
Dąbroczanka Pępowo
Sparta Miejska Górka
- : -
Korona Piaski
Szok Bojanowo
- : -
Grom Wolsztyn
Polonia 1912 Leszno
- : -
Helios Bucz
Krobianka Krobia
- : -
Piast Poniec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Poniec
Pauza
Dąbroczanka Pępowo
- : -
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Helios Bucz
- : -
Sparta Miejska Górka
ELPA Święciechowa
- : -
Szok Bojanowo
Grom Wolsztyn
- : -
Polonia 1912 Leszno
As Czempiń
- : -
Wisła Borek Wielkopolski
Korona Piaski
- : -
Krobianka Krobia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości