Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady Poznań
2:4
Kotwica Kórnik
Iskra Szydłowo
0:0
Polonia Kępno
LKS Gołuchów
0:0
Warta Międzychód
Victoria Września
5:3
Polonia 1912 Leszno
Victoria Ostrzeszów
1:2
Krobianka Krobia
Warta Poznań
0:5
Olimpia Koło
Strona anulowana
2:0
Wilki Wilczyn
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:0
Lubuszanin Trzcianka
Obra 1912 Kościan
1:2
Odolanovia Odolanów
Centra Ostrów Wielkopolski
2:0
GKS Dopiewo
KKS Kalisz
3:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:1
Strona anulowana
Odolanovia Odolanów
0:2
LKS Gołuchów
Warta Międzychód
3:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik
2:3
Obra 1912 Kościan
Olimpia Koło
1:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Lubuszanin Trzcianka
5:3
KKS Kalisz
Iskra Szydłowo
3:1
OTPS Winogrady Poznań
Polonia Kępno
0:1
Polonia 1912 Leszno
Wilki Wilczyn
1:0
Victoria Ostrzeszów
GKS Dopiewo
0:0
Warta Poznań
Krobianka Krobia
2:3
Victoria Września
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady Poznań
1:2
Polonia Kępno
LKS Gołuchów
1:2
Kotwica Kórnik
Polonia 1912 Leszno
2:0
Krobianka Krobia
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:1
GKS Dopiewo
Strona anulowana
6:1
Lubuszanin Trzcianka
Victoria Ostrzeszów
2:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Września
1:0
Wilki Wilczyn
Obra 1912 Kościan
0:0
Iskra Szydłowo
Centra Ostrów Wielkopolski
3:1
Odolanovia Odolanów
KKS Kalisz
3:0
Olimpia Koło
Warta Poznań
1:2
Warta Międzychód
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
0:3
Victoria Września
OTPS Winogrady Poznań
1:2
Obra 1912 Kościan
Odolanovia Odolanów
2:0
Warta Poznań
GKS Dopiewo
2:3
KKS Kalisz
Warta Międzychód
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Wilki Wilczyn
4:1
Polonia 1912 Leszno
Olimpia Koło
1:2
Strona anulowana
Lubuszanin Trzcianka
3:4
Victoria Ostrzeszów
Iskra Szydłowo
1:0
LKS Gołuchów
Kotwica Kórnik
1:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno
2:0
Krobianka Krobia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
1:2
Iskra Szydłowo
Strona anulowana
4:0
GKS Dopiewo
Polonia 1912 Leszno
1:5
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Poznań
0:0
Kotwica Kórnik
Victoria Ostrzeszów
2:0
Olimpia Koło
LKS Gołuchów
4:0
OTPS Winogrady Poznań
KKS Kalisz
1:1
Warta Międzychód
Obra 1912 Kościan
3:0
Polonia Kępno
Victoria Września
5:0
Lubuszanin Trzcianka
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:1
Odolanovia Odolanów
Krobianka Krobia
3:2
Wilki Wilczyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
3:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Iskra Szydłowo
3:1
Warta Poznań
Lubuszanin Trzcianka
2:4
Polonia 1912 Leszno
OTPS Winogrady Poznań
1:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Obra 1912 Kościan
0:2
LKS Gołuchów
Odolanovia Odolanów
5:1
KKS Kalisz
GKS Dopiewo
0:1
Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno
2:2
Wilki Wilczyn
Warta Międzychód
0:3
Strona anulowana
Olimpia Koło
1:2
Victoria Września
Tarnovia Tarnowo Podgórne
6:0
Krobianka Krobia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
2:0
Obra 1912 Kościan
Strona anulowana
3:1
Odolanovia Odolanów
Warta Poznań
7:0
OTPS Winogrady Poznań
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:2
Iskra Szydłowo
LKS Gołuchów
3:0
Polonia Kępno
KKS Kalisz
2:0
Kotwica Kórnik
Victoria Września
2:0
GKS Dopiewo
Wilki Wilczyn
3:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Ostrzeszów
2:3
Warta Międzychód
Polonia 1912 Leszno
2:3
Olimpia Koło
Krobianka Krobia
0:2
Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
3:0
KKS Kalisz
OTPS Winogrady Poznań
2:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Odolanovia Odolanów
5:0
Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno
1:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
GKS Dopiewo
0:0
Polonia 1912 Leszno
Kotwica Kórnik
3:2
Strona anulowana
LKS Gołuchów
0:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Obra 1912 Kościan
3:1
Warta Poznań
Lubuszanin Trzcianka
5:3
Wilki Wilczyn
Warta Międzychód
1:1
Victoria Września
Olimpia Koło
3:0
Krobianka Krobia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:2
Lubuszanin Trzcianka
Strona anulowana
2:1
Iskra Szydłowo
Warta Poznań
2:1
LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów
2:1
Kotwica Kórnik
KKS Kalisz
2:1
OTPS Winogrady Poznań
Victoria Września
3:2
Odolanovia Odolanów
Centra Ostrów Wielkopolski
0:0
Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:0
Obra 1912 Kościan
Polonia 1912 Leszno
1:4
Warta Międzychód
Wilki Wilczyn
1:2
Olimpia Koło
Krobianka Krobia
1:0
GKS Dopiewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
0:4
Victoria Ostrzeszów
OTPS Winogrady Poznań
1:3
Strona anulowana
Odolanovia Odolanów
1:1
Polonia 1912 Leszno
Polonia Kępno
0:0
Lubuszanin Trzcianka
GKS Dopiewo
1:4
Wilki Wilczyn
Kotwica Kórnik
0:2
Victoria Września
LKS Gołuchów
1:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Obra 1912 Kościan
0:5
KKS Kalisz
Centra Ostrów Wielkopolski
3:0*
Warta Poznań
Warta Międzychód
3:1
Krobianka Krobia
Olimpia Koło
0:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:0
GKS Dopiewo
Strona anulowana
8:1
Obra 1912 Kościan
Polonia 1912 Leszno
1:0
Kotwica Kórnik
Warta Poznań
5:2
Polonia Kępno
Victoria Ostrzeszów
1:1
OTPS Winogrady Poznań
KKS Kalisz
3:1
LKS Gołuchów
Victoria Września
1:0
Iskra Szydłowo
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Wilki Wilczyn
2:1
Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka
3:4
Olimpia Koło
Krobianka Krobia
1:5
Odolanovia Odolanów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
3:1
Polonia 1912 Leszno
OTPS Winogrady Poznań
2:2
Victoria Września
Odolanovia Odolanów
2:3
Wilki Wilczyn
Polonia Kępno
2:2
Olimpia Koło
GKS Dopiewo
1:2
Lubuszanin Trzcianka
Warta Poznań
2:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów
1:0
Strona anulowana
Obra 1912 Kościan
1:1
Victoria Ostrzeszów
Centra Ostrów Wielkopolski
1:2
KKS Kalisz
Warta Międzychód
1:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kotwica Kórnik
1:2
Krobianka Krobia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:3
Odolanovia Odolanów
Strona anulowana
2:4
Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno
2:3
OTPS Winogrady Poznań
Victoria Ostrzeszów
0:2
LKS Gołuchów
KKS Kalisz
3:2
Warta Poznań
Victoria Września
5:4
Obra 1912 Kościan
Wilki Wilczyn
3:0
Kotwica Kórnik
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:4
Polonia Kępno
Lubuszanin Trzcianka
3:2
Warta Międzychód
Krobianka Krobia
4:1
Iskra Szydłowo
Olimpia Koło
1:0
GKS Dopiewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
4:1
Wilki Wilczyn
Kotwica Kórnik
1:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Odolanovia Odolanów
4:2
Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno
8:0
GKS Dopiewo
Warta Poznań
2:2
Strona anulowana
LKS Gołuchów
1:1
Victoria Września
Obra 1912 Kościan
4:2
Polonia 1912 Leszno
Centra Ostrów Wielkopolski
1:4
Victoria Ostrzeszów
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:0
KKS Kalisz
Warta Międzychód
7:0
Olimpia Koło
OTPS Winogrady Poznań
3:1
Krobianka Krobia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:0
Iskra Szydłowo
Polonia 1912 Leszno
1:8
LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów
4:2
Warta Poznań
KKS Kalisz
3:0*
Polonia Kępno
Victoria Września
0:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Wilki Wilczyn
4:1
OTPS Winogrady Poznań
Olimpia Koło
1:4
Odolanovia Odolanów
Lubuszanin Trzcianka
3:2
Kotwica Kórnik
Strona anulowana
2:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Krobianka Krobia
1:4
Obra 1912 Kościan
GKS Dopiewo
1:1
Warta Międzychód
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
4:3
Lubuszanin Trzcianka
OTPS Winogrady Poznań
3:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Odolanovia Odolanów
3:0
GKS Dopiewo
Warta Poznań
1:4
Victoria Września
KKS Kalisz
1:1
Strona anulowana
Obra 1912 Kościan
3:1
Wilki Wilczyn
Centra Ostrów Wielkopolski
4:0
Polonia 1912 Leszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:0
Victoria Ostrzeszów
LKS Gołuchów
3:0
Krobianka Krobia
Polonia Kępno
0:5
Warta Międzychód
Kotwica Kórnik
0:1
Olimpia Koło
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:1
Obra 1912 Kościan
GKS Dopiewo
1:2
Kotwica Kórnik
Polonia 1912 Leszno
1:0
Warta Poznań
Victoria Ostrzeszów
1:2
KKS Kalisz
Victoria Września
1:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Wilki Wilczyn
1:2
LKS Gołuchów
Lubuszanin Trzcianka
1:1
OTPS Winogrady Poznań
Strona anulowana
4:0
Polonia Kępno
Warta Międzychód
3:0
Odolanovia Odolanów
Krobianka Krobia
0:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Olimpia Koło
2:1
Iskra Szydłowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
2:1
GKS Dopiewo
OTPS Winogrady Poznań
4:2
Olimpia Koło
Strona anulowana
4:0
Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno
1:0
Odolanovia Odolanów
Warta Poznań
2:2
Krobianka Krobia
LKS Gołuchów
0:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
KKS Kalisz
0:8
Victoria Września
Obra 1912 Kościan
1:0
Lubuszanin Trzcianka
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
Wilki Wilczyn
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:1
Polonia 1912 Leszno
Kotwica Kórnik
1:2
Warta Międzychód
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:5
Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno
0:0
KKS Kalisz
Victoria Ostrzeszów
0:1
Polonia Kępno
Victoria Września
1:2
Strona anulowana
Wilki Wilczyn
2:0
Warta Poznań
Olimpia Koło
2:3
Obra 1912 Kościan
Lubuszanin Trzcianka
0:3
LKS Gołuchów
Odolanovia Odolanów
3:1
Kotwica Kórnik
Warta Międzychód
1:0
Iskra Szydłowo
Krobianka Krobia
2:5
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
GKS Dopiewo
1:3
OTPS Winogrady Poznań
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
0:0
Odolanovia Odolanów
Strona anulowana
4:2
Polonia 1912 Leszno
Polonia Kępno
1:4
Kotwica Kórnik
Warta Poznań
4:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Ostrzeszów
1:3
Victoria Września
LKS Gołuchów
4:1
Olimpia Koło
KKS Kalisz
0:0
Krobianka Krobia
Obra 1912 Kościan
5:1
GKS Dopiewo
Centra Ostrów Wielkopolski
1:2
Lubuszanin Trzcianka
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:1
Wilki Wilczyn
OTPS Winogrady Poznań
0:3
Warta Międzychód
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Odolanovia Odolanów
1:1
OTPS Winogrady Poznań
GKS Dopiewo
1:3
LKS Gołuchów
Polonia 1912 Leszno
4:3
Victoria Ostrzeszów
Warta Międzychód
3:1
Obra 1912 Kościan
Krobianka Krobia
2:2
Strona anulowana
Victoria Września
2:2
Polonia Kępno
Wilki Wilczyn
3:1
KKS Kalisz
Olimpia Koło
1:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Lubuszanin Trzcianka
4:2
Warta Poznań
Kotwica Kórnik
1:1
Iskra Szydłowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
LKS Gołuchów
Warta Międzychód
2:1
KKS Kalisz
Strona anulowana
3:1
Iskra Szydłowo
Victoria Września
2:1
Odolanovia Odolanów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilczyn
2:0
Krobianka Krobia
KKS Kalisz
1:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Warta Poznań
0:1
Obra 1912 Kościan
LKS Gołuchów
2:1
Iskra Szydłowo
Odolanovia Odolanów
0:1
Warta Międzychód
Strona anulowana
4:1
Victoria Września
GKS Dopiewo
0:5
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Olimpia Koło
2:0
OTPS Winogrady Poznań
Victoria Ostrzeszów
4:0
Lubuszanin Trzcianka
Polonia 1912 Leszno
3:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik
1:0
Polonia Kępno
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
2:1
Olimpia Koło
LKS Gołuchów
1:0
KKS Kalisz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:1
Kotwica Kórnik
Centra Ostrów Wielkopolski
5:1
Odolanovia Odolanów
Polonia Kępno
0:2
OTPS Winogrady Poznań
Obra 1912 Kościan
1:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Ostrzeszów
1:2
Polonia 1912 Leszno
Victoria Września
3:1
Iskra Szydłowo
Lubuszanin Trzcianka
2:0
GKS Dopiewo
Warta Poznań
2:0
Wilki Wilczyn
Warta Międzychód
3:0
Strona anulowana
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
0:2
KKS Kalisz
Kotwica Kórnik
1:0
Victoria Ostrzeszów
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:1
Wilki Wilczyn
Strona anulowana
2:0
Centra Ostrów Wielkopolski
GKS Dopiewo
0:6
Obra 1912 Kościan
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:1
OTPS Winogrady Poznań
Olimpia Koło
1:1
Warta Poznań
Krobianka Krobia
1:2
Polonia Kępno
Victoria Września
1:2
Warta Międzychód
Odolanovia Odolanów
0:2
LKS Gołuchów
Polonia 1912 Leszno
2:2
Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilczyn
3:3
Obra 1912 Kościan
LKS Gołuchów
3:1
Strona anulowana
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:1
Olimpia Koło
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:2
Krobianka Krobia
Centra Ostrów Wielkopolski
1:2
Victoria Września
Polonia 1912 Leszno
5:1
GKS Dopiewo
Polonia Kępno
0:2
Warta Poznań
Kotwica Kórnik
2:0
Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód
3:1
Iskra Szydłowo
OTPS Winogrady Poznań
1:5
Victoria Ostrzeszów
KKS Kalisz
1:1
Odolanovia Odolanów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
5:0
Polonia 1912 Leszno
Iskra Szydłowo
2:1
Odolanovia Odolanów
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:0
Polonia Kępno
OTPS Winogrady Poznań
2:1
Lubuszanin Trzcianka
Strona anulowana
3:1
KKS Kalisz
Warta Międzychód
0:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Krobianka Krobia
4:3
Victoria Ostrzeszów
Obra 1912 Kościan
1:1
Olimpia Koło
Wilki Wilczyn
7:0
GKS Dopiewo
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:3
Warta Poznań
Victoria Września
0:0
LKS Gołuchów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Kalisz
1:1
Victoria Września
LKS Gołuchów
1:1
Warta Międzychód
Odolanovia Odolanów
0:4
Strona anulowana
Kotwica Kórnik
3:0
GKS Dopiewo
OTPS Winogrady Poznań
1:4
Polonia 1912 Leszno
Lubuszanin Trzcianka
3:0
Krobianka Krobia
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
Iskra Szydłowo
Olimpia Koło
0:5
Wilki Wilczyn
Polonia Kępno
1:0
Obra 1912 Kościan
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
4:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Poznań
6:0
Victoria Ostrzeszów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilczyn
1:1
Polonia Kępno
Iskra Szydłowo
0:2
Strona anulowana
LKS Gołuchów
2:0
Centra Ostrów Wielkopolski
GKS Dopiewo
0:1
Olimpia Koło
Krobianka Krobia
1:2
Polonia 1912 Leszno
Kotwica Kórnik
3:1
OTPS Winogrady Poznań
Warta Poznań
4:1
Lubuszanin Trzcianka
Obra 1912 Kościan
1:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:2
Victoria Ostrzeszów
KKS Kalisz
2:0
Warta Międzychód
Odolanovia Odolanów
- : -
Victoria Września
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
3:1
Polonia 1912 Leszno
Victoria Ostrzeszów
1:3
Obra 1912 Kościan
Iskra Szydłowo
0:2
LKS Gołuchów
Warta Międzychód
4:1
Odolanovia Odolanów
Olimpia Koło
3:1
Polonia Kępno
Krobianka Krobia
1:3
Kotwica Kórnik
Victoria Września
1:4
Strona anulowana
Centra Ostrów Wielkopolski
3:0
KKS Kalisz
Lubuszanin Trzcianka
4:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
OTPS Winogrady Poznań
4:0
GKS Dopiewo
Wilki Wilczyn
1:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Kalisz
1:6
LKS Gołuchów
GKS Dopiewo
0:5
Polonia Kępno
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:1
Polonia 1912 Leszno
Kotwica Kórnik
1:1
Warta Poznań
Odolanovia Odolanów
0:4
Centra Ostrów Wielkopolski
Strona anulowana
2:0
Warta Międzychód
Krobianka Krobia
3:1
OTPS Winogrady Poznań
Victoria Ostrzeszów
4:0
Wilki Wilczyn
Lubuszanin Trzcianka
1:1
Obra 1912 Kościan
Iskra Szydłowo
2:2
Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:1
Olimpia Koło
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady Poznań
2:1
Warta Poznań
LKS Gołuchów
5:0
Odolanovia Odolanów
Centra Ostrów Wielkopolski
1:4
Strona anulowana
Warta Międzychód
6:2
Victoria Września
Polonia 1912 Leszno
1:3
Obra 1912 Kościan
GKS Dopiewo
0:4
Krobianka Krobia
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:3
Kotwica Kórnik
Olimpia Koło
2:1
Victoria Ostrzeszów
KKS Kalisz
1:0
Iskra Szydłowo
Wilki Wilczyn
3:6
Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Dopiewo
1:7
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Victoria Września
2:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Olimpia Koło
2:1
Lubuszanin Trzcianka
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:0
OTPS Winogrady Poznań
Strona anulowana
2:1
LKS Gołuchów
Polonia Kępno
1:1
Victoria Ostrzeszów
Polonia 1912 Leszno
2:4
Wilki Wilczyn
Krobianka Krobia
3:2
Warta Poznań
Odolanovia Odolanów
1:1
KKS Kalisz
Obra 1912 Kościan
1:0
Kotwica Kórnik
Iskra Szydłowo
3:1
Warta Międzychód
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
2:1
Warta Międzychód
Warta Poznań
3:1
GKS Dopiewo
Krobianka Krobia
4:5
Tarnovia Tarnowo Podgórne
LKS Gołuchów
0:0
Victoria Września
Odolanovia Odolanów
1:0
Iskra Szydłowo
Victoria Ostrzeszów
2:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik
6:0
Wilki Wilczyn
Olimpia Koło
4:3
Polonia 1912 Leszno
Obra 1912 Kościan
4:0
OTPS Winogrady Poznań
KKS Kalisz
- : -
Strona anulowana
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Polonia Kępno
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
4:0
KKS Kalisz
Iskra Szydłowo
- : -
Centra Ostrów Wielkopolski
Olimpia Koło
- : -
Kotwica Kórnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości