Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
1:5
JKS Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska
1:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
SKP Słupca
0:13
KKS Kalisz
Olimpia Koło
2:3
Luboński 1943 Luboń
UKS Śrem
7:0
Grom Wolsztyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
2:1
Luboński 1943 Luboń
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:1
Olimpia Koło
Grom Wolsztyn
0:3
Polonia 1912 Leszno
KKS Kalisz
6:1
Polonia Środa Wielkopolska
JKS Jarota Jarocin
4:1
SKP Słupca
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
0:6
Grom Wolsztyn
Luboński 1943 Luboń
2:5
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Olimpia Koło
1:2
KKS Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska
2:2
JKS Jarota Jarocin
UKS Śrem
5:0
Victoria Września
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Śrem
3:0
Polonia 1912 Leszno
JKS Jarota Jarocin
3:0
Olimpia Koło
Grom Wolsztyn
3:1
Polonia Środa Wielkopolska
KKS Kalisz
3:2
Luboński 1943 Luboń
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:1
Victoria Września
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński 1943 Luboń
5:3
JKS Jarota Jarocin
SKP Słupca
1:15
UKS Śrem
Olimpia Koło
3:0
Grom Wolsztyn
Polonia 1912 Leszno
0:2
Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:1
KKS Kalisz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
3:6
Luboński 1943 Luboń
Polonia 1912 Leszno
7:0
SKP Słupca
Victoria Września
0:1
KKS Kalisz
JKS Jarota Jarocin
8:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
UKS Śrem
10:1
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
1:7
Victoria Września
Olimpia Koło
3:4
UKS Śrem
KKS Kalisz
1:2
JKS Jarota Jarocin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
8:0
Grom Wolsztyn
Polonia Środa Wielkopolska
3:1
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
4:2
Olimpia Koło
UKS Śrem
7:0
Luboński 1943 Luboń
Victoria Września
3:1
JKS Jarota Jarocin
SKP Słupca
1:6
Polonia Środa Wielkopolska
Grom Wolsztyn
1:8
KKS Kalisz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński 1943 Luboń
2:2
Polonia 1912 Leszno
Olimpia Koło
2:0
SKP Słupca
JKS Jarota Jarocin
6:0
Grom Wolsztyn
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
4:1
UKS Śrem
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
Victoria Września
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
0:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia Środa Wielkopolska
3:5
Olimpia Koło
UKS Śrem
5:2
KKS Kalisz
Victoria Września
2:0
Grom Wolsztyn
SKP Słupca
0:10
Luboński 1943 Luboń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński 1943 Luboń
0:3
Polonia Środa Wielkopolska
Olimpia Koło
0:1
Victoria Września
KKS Kalisz
9:0
Polonia 1912 Leszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
7:1
SKP Słupca
JKS Jarota Jarocin
1:4
UKS Śrem
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości