Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Nekla
7:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Sparta Barłogi
3:1
Czarni Brzeźno
Tulisia Tuliszków
4:1
Zjednoczeni Rychwał
Górnik Kłodawa
2:1
Warta Kramsk
Hetman Orchowo
1:0
Olimpia Koło
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Psary Polskie
5:8
Olimpia Koło
Sparta Konin
6:4
Hetman Orchowo
Warta Kramsk
2:1
Tulisia Tuliszków
Polonus Kazimierz Biskupi
1:1
Sparta Barłogi
Zjednoczeni Rychwał
0:4
Płomień Nekla
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Brzeźno
5:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Górnik Kłodawa
1:1
Olimpia Koło
Płomień Nekla
1:3
Warta Kramsk
Błękitni Psary Polskie
3:2
Sparta Konin
Sparta Barłogi
3:4
Zjednoczeni Rychwał
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tulisia Tuliszków
1:2
Olimpia Koło
Zjednoczeni Rychwał
0:2
Czarni Brzeźno
Sparta Konin
2:3
Górnik Kłodawa
Hetman Orchowo
6:1
Błękitni Psary Polskie
Warta Kramsk
4:1
Sparta Barłogi
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tulisia Tuliszków
2:0
Sparta Konin
Górnik Kłodawa
3:0
Hetman Orchowo
Płomień Nekla
1:7
Olimpia Koło
Czarni Brzeźno
1:6
Warta Kramsk
Polonus Kazimierz Biskupi
3:1
Zjednoczeni Rychwał
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kramsk
8:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Sparta Konin
8:0
Płomień Nekla
Błękitni Psary Polskie
3:3
Górnik Kłodawa
Olimpia Koło
10:0
Sparta Barłogi
Hetman Orchowo
5:0
Tulisia Tuliszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Rychwał
1:8
Warta Kramsk
Płomień Nekla
0:3
Hetman Orchowo
Sparta Barłogi
0:1
Sparta Konin
Czarni Brzeźno
0:3
Olimpia Koło
Tulisia Tuliszków
1:2
Błękitni Psary Polskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Psary Polskie
6:1
Płomień Nekla
Hetman Orchowo
3:0
Sparta Barłogi
Górnik Kłodawa
5:2
Tulisia Tuliszków
Polonus Kazimierz Biskupi
0:3
Olimpia Koło
Sparta Konin
4:2
Czarni Brzeźno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Nekla
0:8
Górnik Kłodawa
Polonus Kazimierz Biskupi
1:1
Sparta Konin
Sparta Barłogi
1:2
Błękitni Psary Polskie
Czarni Brzeźno
1:4
Hetman Orchowo
Zjednoczeni Rychwał
0:11
Olimpia Koło
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tulisia Tuliszków
5:2
Płomień Nekla
Zjednoczeni Rychwał
0:3
Sparta Konin
Górnik Kłodawa
11:0
Sparta Barłogi
Olimpia Koło
4:1
Warta Kramsk
Błękitni Psary Polskie
3:0
Czarni Brzeźno
Hetman Orchowo
2:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonus Kazimierz Biskupi
1:6
Błękitni Psary Polskie
Warta Kramsk
3:2
Sparta Konin
Zjednoczeni Rychwał
0:4
Hetman Orchowo
Sparta Barłogi
0:3
Tulisia Tuliszków
Czarni Brzeźno
3:4
Górnik Kłodawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
5:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Hetman Orchowo
0:1
Warta Kramsk
Tulisia Tuliszków
3:2
Czarni Brzeźno
Płomień Nekla
3:0
Sparta Barłogi
Błękitni Psary Polskie
4:2
Zjednoczeni Rychwał
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
0:2
Olimpia Koło
Warta Kramsk
4:1
Błękitni Psary Polskie
Zjednoczeni Rychwał
0:7
Górnik Kłodawa
Czarni Brzeźno
2:2
Płomień Nekla
Polonus Kazimierz Biskupi
1:0
Tulisia Tuliszków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Brzeźno
4:3
Sparta Barłogi
Zjednoczeni Rychwał
1:5
Tulisia Tuliszków
Warta Kramsk
2:4
Górnik Kłodawa
Polonus Kazimierz Biskupi
1:1
Płomień Nekla
Olimpia Koło
6:0
Hetman Orchowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Nekla
6:0
Zjednoczeni Rychwał
Hetman Orchowo
5:0
Sparta Konin
Sparta Barłogi
1:6
Polonus Kazimierz Biskupi
Olimpia Koło
14:0
Błękitni Psary Polskie
Tulisia Tuliszków
6:3
Warta Kramsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
4:0
Błękitni Psary Polskie
Olimpia Koło
3:3
Górnik Kłodawa
Polonus Kazimierz Biskupi
3:2
Czarni Brzeźno
Zjednoczeni Rychwał
2:3
Sparta Barłogi
Warta Kramsk
3:1
Płomień Nekla
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
7:0
Tulisia Tuliszków
Błękitni Psary Polskie
1:3
Hetman Orchowo
Czarni Brzeźno
7:1
Zjednoczeni Rychwał
Górnik Kłodawa
4:0
Sparta Konin
Sparta Barłogi
5:2
Warta Kramsk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
5:2
Górnik Kłodawa
Sparta Konin
2:3
Tulisia Tuliszków
Zjednoczeni Rychwał
2:3
Polonus Kazimierz Biskupi
Warta Kramsk
2:2
Czarni Brzeźno
Olimpia Koło
3:0*
Płomień Nekla
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tulisia Tuliszków
2:4
Hetman Orchowo
Górnik Kłodawa
5:2
Błękitni Psary Polskie
Polonus Kazimierz Biskupi
2:1
Warta Kramsk
Płomień Nekla
4:2
Sparta Konin
Sparta Barłogi
1:5
Olimpia Koło
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Psary Polskie
5:1
Tulisia Tuliszków
Sparta Konin
3:0
Sparta Barłogi
Hetman Orchowo
4:2
Płomień Nekla
Olimpia Koło
8:1
Czarni Brzeźno
Warta Kramsk
4:2
Zjednoczeni Rychwał
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
15:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Czarni Brzeźno
1:0
Sparta Konin
Tulisia Tuliszków
0:12
Górnik Kłodawa
Płomień Nekla
3:2
Błękitni Psary Polskie
Sparta Barłogi
4:4
Hetman Orchowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Psary Polskie
4:0
Sparta Barłogi
Sparta Konin
4:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Hetman Orchowo
4:0
Czarni Brzeźno
Górnik Kłodawa
4:4
Płomień Nekla
Olimpia Koło
10:0
Zjednoczeni Rychwał
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
7:0
Zjednoczeni Rychwał
Czarni Brzeźno
2:2
Błękitni Psary Polskie
Polonus Kazimierz Biskupi
0:4
Hetman Orchowo
Płomień Nekla
0:0
Tulisia Tuliszków
Sparta Barłogi
1:9
Górnik Kłodawa
Warta Kramsk
4:7
Olimpia Koło
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
6:1
Czarni Brzeźno
Hetman Orchowo
3:0
Zjednoczeni Rychwał
Sparta Konin
5:0
Warta Kramsk
Tulisia Tuliszków
5:1
Sparta Barłogi
Błękitni Psary Polskie
14:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonus Kazimierz Biskupi
0:6
Górnik Kłodawa
Zjednoczeni Rychwał
1:4
Błękitni Psary Polskie
Sparta Barłogi
1:14
Płomień Nekla
Czarni Brzeźno
1:3
Tulisia Tuliszków
Warta Kramsk
- : -
Hetman Orchowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
10:1
Sparta Konin
Tulisia Tuliszków
5:3
Polonus Kazimierz Biskupi
Płomień Nekla
8:1
Czarni Brzeźno
Błękitni Psary Polskie
9:1
Warta Kramsk
Górnik Kłodawa
7:0
Zjednoczeni Rychwał
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości