Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
3:1
Lubuszanin Trzcianka
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:1
KS Opatówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:1
Olimpia Koło
Polonia Kępno
3:0
Krobianka Krobia
Orkan Śmiłowo
2:0
Polonia 1912 Leszno
LKS Gołuchów
0:0
Sokół Pniewy
Victoria Września
0:0
Warta Międzychód
Zjednoczeni Trzemeszno
6:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:2
Kotwica Kórnik
Obra 1912 Kościan
1:0
Nielba Wągrowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:1
Orkan Śmiłowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:3
Nielba Wągrowiec
Polonia 1912 Leszno
2:0
Polonia Kępno
Warta Międzychód
0:2
Sokół Pniewy
LKS Gołuchów
3:1
Unia Swarzędz
Obra 1912 Kościan
1:2
Kotwica Kórnik
Victoria Września
1:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Centra Ostrów Wielkopolski
3:3
Krobianka Krobia
Lubuszanin Trzcianka
4:0
Olimpia Koło
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:0
KS Opatówek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gołuchów
4:0
Olimpia Koło
Unia Swarzędz
4:1
Warta Międzychód
Orkan Śmiłowo
1:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
KS Opatówek
0:1
Obra 1912 Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce
5:5
Kotwica Kórnik
Nielba Wągrowiec
0:3
Lubuszanin Trzcianka
Krobianka Krobia
1:0
Polonia 1912 Leszno
Polonia Kępno
3:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Victoria Września
0:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Zjednoczeni Trzemeszno
1:2
Sokół Pniewy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
3:2
Polonia 1912 Leszno
Unia Swarzędz
1:0
Zjednoczeni Trzemeszno
LKS Gołuchów
1:2
Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód
1:1
Olimpia Koło
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:3
Polonia Kępno
Obra 1912 Kościan
0:0
Orkan Śmiłowo
Victoria Września
1:2
Sokół Pniewy
Lubuszanin Trzcianka
2:1
Kotwica Kórnik
Krobianka Krobia
3:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:1
KS Opatówek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
0:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów
3:1
Kotwica Kórnik
Polonia Kępno
0:2
Obra 1912 Kościan
Unia Swarzędz
2:2
Victoria Września
Nielba Wągrowiec
3:2
Warta Międzychód
Centra Ostrów Wielkopolski
3:1
Sokół Pniewy
Orkan Śmiłowo
0:3
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zjednoczeni Trzemeszno
1:0
Olimpia Koło
Krobianka Krobia
1:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
KS Opatówek
0:2
Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:1
Polonia Kępno
Nielba Wągrowiec
2:1
Zjednoczeni Trzemeszno
LKS Gołuchów
1:0
KS Opatówek
Sokół Pniewy
3:1
Unia Swarzędz
Victoria Września
3:0
Olimpia Koło
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:0
Polonia 1912 Leszno
Lubuszanin Trzcianka
5:2
Orkan Śmiłowo
Warta Międzychód
3:2
Kotwica Kórnik
Obra 1912 Kościan
2:0
Krobianka Krobia
Centra Ostrów Wielkopolski
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
3:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Sokół Pniewy
4:1
Olimpia Koło
Nielba Wągrowiec
2:1
Victoria Września
Orkan Śmiłowo
1:0
LKS Gołuchów
Polonia 1912 Leszno
0:0
Obra 1912 Kościan
Krobianka Krobia
3:6
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Kępno
1:2
Lubuszanin Trzcianka
KS Opatówek
1:2
Warta Międzychód
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Zjednoczeni Trzemeszno
4:3
Kotwica Kórnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
4:3
Olimpia Koło
KS Opatówek
3:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:0
Polonia 1912 Leszno
Warta Międzychód
4:1
Orkan Śmiłowo
LKS Gołuchów
2:3
Polonia Kępno
Obra 1912 Kościan
1:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Lubuszanin Trzcianka
5:0
Krobianka Krobia
Victoria Września
3:2
Kotwica Kórnik
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy
1:3
Nielba Wągrowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
0:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno
2:1
Lubuszanin Trzcianka
Krobianka Krobia
1:0
LKS Gołuchów
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Orkan Śmiłowo
3:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Polonia Kępno
1:0
Warta Międzychód
Sokół Pniewy
2:4
Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne
0:1
Obra 1912 Kościan
KS Opatówek
2:0
Victoria Września
Nielba Wągrowiec
0:0
Unia Swarzędz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
3:0
Obra 1912 Kościan
Unia Swarzędz
2:1
Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów
0:3
Polonia 1912 Leszno
Olimpia Koło
2:3
Nielba Wągrowiec
Sokół Pniewy
1:0
KS Opatówek
Victoria Września
2:0
Orkan Śmiłowo
Lubuszanin Trzcianka
2:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Zjednoczeni Trzemeszno
2:1
Polonia Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód
1:0
Krobianka Krobia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kępno
3:4
Victoria Września
Olimpia Koło
1:0
Kotwica Kórnik
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:1
LKS Gołuchów
Orkan Śmiłowo
1:0
Sokół Pniewy
Nielba Wągrowiec
2:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne
4:0
Lubuszanin Trzcianka
Polonia 1912 Leszno
4:1
Warta Międzychód
Krobianka Krobia
0:3
Zjednoczeni Trzemeszno
Obra 1912 Kościan
4:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
KS Opatówek
1:4
Unia Swarzędz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
6:1
Obra 1912 Kościan
Unia Swarzędz
3:1
Orkan Śmiłowo
Nielba Wągrowiec
3:1
Kotwica Kórnik
Zjednoczeni Trzemeszno
0:2
Polonia 1912 Leszno
Olimpia Koło
0:0
KS Opatówek
Warta Międzychód
5:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów
4:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Września
4:0
Krobianka Krobia
Centra Ostrów Wielkopolski
2:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Pniewy
2:4
Polonia Kępno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
1:1
Victoria Września
Centra Ostrów Wielkopolski
4:1
Kotwica Kórnik
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0:3
Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno
1:0
Unia Swarzędz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
4:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:1
Warta Międzychód
Orkan Śmiłowo
5:1
Olimpia Koło
Krobianka Krobia
1:2
Sokół Pniewy
Obra 1912 Kościan
1:2
LKS Gołuchów
KS Opatówek
2:2
Nielba Wągrowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
5:0
Krobianka Krobia
Nielba Wągrowiec
0:0
Orkan Śmiłowo
Sokół Pniewy
0:3
Polonia 1912 Leszno
Warta Międzychód
1:1
Obra 1912 Kościan
LKS Gołuchów
2:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Września
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Olimpia Koło
3:4
Polonia Kępno
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
Lubuszanin Trzcianka
Zjednoczeni Trzemeszno
1:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
KS Opatówek
1:2
Kotwica Kórnik
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:1
Victoria Września
Lubuszanin Trzcianka
1:0
LKS Gołuchów
Krobianka Krobia
3:2
Olimpia Koło
Orkan Śmiłowo
2:2
Kotwica Kórnik
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1:1
Warta Międzychód
Polonia Kępno
0:1
Nielba Wągrowiec
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:2
Sokół Pniewy
Polonia 1912 Leszno
1:1
Unia Swarzędz
Obra 1912 Kościan
1:0
Zjednoczeni Trzemeszno
KS Opatówek
4:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
2:2
LKS Gołuchów
Olimpia Koło
0:1
Polonia 1912 Leszno
Unia Swarzędz
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec
0:1
Krobianka Krobia
Sokół Pniewy
0:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Polonia Kępno
2:0
Kotwica Kórnik
Warta Międzychód
0:0
Lubuszanin Trzcianka
Victoria Września
0:0
Obra 1912 Kościan
Zjednoczeni Trzemeszno
3:0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
KS Opatówek
1:1
Orkan Śmiłowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:2
Unia Swarzędz
Polonia 1912 Leszno
0:1
Nielba Wągrowiec
Orkan Śmiłowo
2:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Krobianka Krobia
1:2
Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów
3:1
Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka
2:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Obra 1912 Kościan
4:0
Sokół Pniewy
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:2
Olimpia Koło
Polonia Kępno
4:1
KS Opatówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce
4:1
Victoria Września
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
1:5
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Swarzędz
0:1
Obra 1912 Kościan
Nielba Wągrowiec
3:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno
3:0
Kotwica Kórnik
Orkan Śmiłowo
4:1
Polonia Kępno
Victoria Września
0:2
Lubuszanin Trzcianka
Olimpia Koło
1:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Centra Ostrów Wielkopolski
2:0
Warta Międzychód
Zjednoczeni Trzemeszno
1:2
LKS Gołuchów
KS Opatówek
2:0
Krobianka Krobia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:2
Nielba Wągrowiec
Polonia Kępno
1:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:0
Kotwica Kórnik
Polonia 1912 Leszno
3:0
KS Opatówek
Warta Międzychód
8:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Krobianka Krobia
1:0
Orkan Śmiłowo
LKS Gołuchów
0:4
Victoria Września
Obra 1912 Kościan
7:2
Olimpia Koło
Pogoń Nowe Skalmierzyce
6:1
Unia Swarzędz
Lubuszanin Trzcianka
4:0
Sokół Pniewy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości