Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Osiek Wielki
1:3
Oranje Turek
Fanclub Dąbroszyn
7:1
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
Teleszyna Przykona
1:2
Tur 1921 Turek
Wicher Dobra
2:4
Olimpia II Koło
GKS Sompolno
1:0
Błękitni Mąkolno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
0:5
GKS Sompolno
Teleszyna Przykona
3:11
Wicher Dobra
Tur 1921 Turek
0:7
Błękitni Mąkolno
Oranje Turek
2:1
Fanclub Dąbroszyn
Olimpia II Koło
1:2
GKS Osiek Wielki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Osiek Wielki
3:1
Teleszyna Przykona
Fanclub Dąbroszyn
0:2
Olimpia II Koło
Wicher Dobra
9:5
Tur 1921 Turek
GKS Sompolno
2:1
Oranje Turek
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
0:10
Błękitni Mąkolno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Dobra
4:1
GKS Osiek Wielki
Teleszyna Przykona
0:5
Fanclub Dąbroszyn
Oranje Turek
1:0
Błękitni Mąkolno
GKS Sompolno
1:0
Olimpia II Koło
Tur 1921 Turek
3:1
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Mąkolno
5:1
Olimpia II Koło
GKS Osiek Wielki
3:2
Tur 1921 Turek
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
1:10
Oranje Turek
GKS Sompolno
4:0
Teleszyna Przykona
Fanclub Dąbroszyn
4:3
Wicher Dobra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Osiek Wielki
3:4
Fanclub Dąbroszyn
Olimpia II Koło
6:2
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
Wicher Dobra
3:2
GKS Sompolno
Teleszyna Przykona
0:2
Błękitni Mąkolno
Tur 1921 Turek
0:1
Oranje Turek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Sompolno
4:0
GKS Osiek Wielki
Błękitni Mąkolno
6:1
Wicher Dobra
Fanclub Dąbroszyn
2:1
Tur 1921 Turek
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
1:2
Teleszyna Przykona
Oranje Turek
4:1
Olimpia II Koło
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Dobra
9:1
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
Teleszyna Przykona
0:4
Oranje Turek
Tur 1921 Turek
1:4
Olimpia II Koło
Fanclub Dąbroszyn
0:2
GKS Sompolno
GKS Osiek Wielki
1:2
Błękitni Mąkolno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
3:1
GKS Osiek Wielki
Oranje Turek
3:1
Wicher Dobra
GKS Sompolno
9:1
Tur 1921 Turek
Błękitni Mąkolno
3:1
Fanclub Dąbroszyn
Olimpia II Koło
7:2
Teleszyna Przykona
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Mąkolno
1:0
GKS Sompolno
Tur 1921 Turek
0:0
Teleszyna Przykona
Oranje Turek
2:0
GKS Osiek Wielki
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
0:7
Fanclub Dąbroszyn
Olimpia II Koło
- : -
Wicher Dobra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Dobra
7:2
Teleszyna Przykona
GKS Sompolno
5:0
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
Błękitni Mąkolno
9:0
Tur 1921 Turek
GKS Osiek Wielki
2:3
Olimpia II Koło
Fanclub Dąbroszyn
0:0
Oranje Turek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Mąkolno
10:0
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
Tur 1921 Turek
2:8
Wicher Dobra
Teleszyna Przykona
1:3
GKS Osiek Wielki
Olimpia II Koło
0:1
Fanclub Dąbroszyn
Oranje Turek
- : -
GKS Sompolno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Mąkolno
- : -
Oranje Turek
GKS Osiek Wielki
- : -
Wicher Dobra
Fanclub Dąbroszyn
- : -
Teleszyna Przykona
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
- : -
Tur 1921 Turek
Olimpia II Koło
- : -
GKS Sompolno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Dobra
- : -
Fanclub Dąbroszyn
Oranje Turek
- : -
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
Teleszyna Przykona
- : -
GKS Sompolno
Tur 1921 Turek
- : -
GKS Osiek Wielki
Olimpia II Koło
- : -
Błękitni Mąkolno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Sompolno
- : -
Wicher Dobra
Błękitni Mąkolno
- : -
Teleszyna Przykona
Oranje Turek
- : -
Tur 1921 Turek
Fanclub Dąbroszyn
- : -
GKS Osiek Wielki
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
- : -
Olimpia II Koło
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Dobra
- : -
Błękitni Mąkolno
Tur 1921 Turek
- : -
Fanclub Dąbroszyn
GKS Osiek Wielki
- : -
GKS Sompolno
Teleszyna Przykona
- : -
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
Olimpia II Koło
- : -
Oranje Turek
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Sompolno
- : -
Fanclub Dąbroszyn
Błękitni Mąkolno
- : -
GKS Osiek Wielki
Olimpia II Koło
- : -
Tur 1921 Turek
Oranje Turek
- : -
Teleszyna Przykona
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
- : -
Wicher Dobra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Dobra
- : -
Oranje Turek
Tur 1921 Turek
- : -
GKS Sompolno
GKS Osiek Wielki
- : -
Dąbska Akademia Futbolu Dąbie
Fanclub Dąbroszyn
- : -
Błękitni Mąkolno
Teleszyna Przykona
- : -
Olimpia II Koło
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości